Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rewelacja! wątek zamknięty Byłam dziś na pierwszej wizycie w salonie i wyszłam zachwycona i Panią...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 czerwca 2018

Polecam. wątek zamknięty Miła obsługa, profesjonalnie, czysto w gabinecie.
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 września 2016

Super!!! wątek zamknięty Polecam salon. Profesjonalne panie. Najlepszy salon w Gdańsku.
~Nadula
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lipca 2016

Gabinet definitywnie godny polecenia!! :) wątek zamknięty Paznokcie żelowe zrobione mam bardzo dokładnie i uważnie. Super się trzymają!...
~xnika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty Wybrałam ten gabinet po przeczytaniu pozytywnych opinii i nie zawiodłam się....
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa - atrakcyjne ceny. Odkąd zaczęłam korzystać z...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

polecam wszystkim! wątek zamknięty Stópki wykonane z największą starannością ! Zawsze wychodzę stamtąd...
~stała klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 maja 2015

Polecam. wątek zamknięty Przemiłe dziewczyny zabiegi i wykonanie na wysokim poziomie polecam.
~Bożena
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

profesjonalizm wątek zamknięty Chodzę juz długo do tego gabinetu i zawsze wychodzę zadowolona. Dlatego swoją...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

polecam bardzo! wątek zamknięty Porządna robota, miła atmosfera, czysto i przyjemnie, atrakcyjne ceny:) czego...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 maja 2015

profeska w każdym calu wątek zamknięty Z usług pani Beaty korzystam już od dawna i od dawna moje stopy oraz dłonie...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2015

Renata - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra obsługa i jakość świadczonych usług w przystępnej cenie. Panie...
~Renata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 stycznia 2015

Miło, przystępnie cenowo i w dobrej jakości wątek zamknięty Miałam okazję korzystać z usług manicure w różnych salonach, dużych, małych,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Studio godne polecenia wątek zamknięty Chodzę tam od kilku lat, pani Beata dba zarówno o moje ręce jak i nogi i...
~Alina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 lipca 2014

Serdecznie polecam wątek zamknięty Rzetelnie, fachowo, czysto, przystępne ceny.
~Alina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 marca 2014

Pora relaksu wątek zamknięty Czarująca właścicielka, przyjemna atmosfera i pełen profesjonalizm powodują,...
~Pan Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

Magi - opinia wątek zamknięty Czysto, szybko i profesjonalnie. W milej atmosferze przy muzyce i w terminach...
~Magi
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 marca 2013

Bardzo polecam wątek zamknięty Bardzo profesjonalna pielegnacja stop (rowniez problematycznych, np. pekajace...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Polecam! wątek zamknięty Ładnie i bardzo dokładnie, pełen profesjonalizm.
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

W 100 proc. POLECAM!!! wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Korzystam już z usług tego salonu nie...
~marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
69

postów

66

wątków

do góry