Powyższe oceny nie są na wyrost. Z gabinetu korzysta i korzystała cała moja rodzina i wszyscy podkreślają wysoki poziom usług.
Miła atmosfera i przyjazne otoczenie pozwala z łatwością znieść nawet najtrudniejsze operacje dentystyczne.