Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Łukasz - ocena Karolina to prawdziwa pasjonatka i miłośniczka terapii! ️ Można przed nią...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 17 stycznia 2024

Kasia - ocena Z każdą wizytą w gabinecie CUD czuję, że dostaję to czego akurat potrzebuję....
~Kasia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Tomek - ocena Ciepło,miło w gabinecie. Pani masażystka przed porozmawiała,spytała co mi...
~Tomek
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Krzysztof Sobczyk - opinia Bardzo profesjonalny masaz. Z pewnością skorzystam nie raz.
~Krzysztof Sobczyk
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 30 kwietnia 2023

Beata - opinia Polecam serdecznie! Przemiła atmosfera, niesamowita wiedza, wszystkie usługi...
~Beata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

JHZ - opinia Pani Karolina skończyła wiele kursów, co odzwierciedlają jej zaawansowane...
~JHZ
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2022

Damian - opinia Profesjonalna obsługa Karolina ma olbrzymia wiedze,doświadczenie i wiele...
~Damian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2022

Michał Kusz - opinia Polecam! Ta cholerna pogoda w tym roku wykończyła mi nerwy kulszowe.....
~Michał Kusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2022

Klaudia - opinia Bardzo miłe miejsce godne polecenia,obsługa fantastyczna, wyszłam z tamtą...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

Arturjan - opinia Jestem niesamowicie wdzięczny naszym spotkaniom gdzie prawdziwie głęboka...
~Arturjan
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

Dominik - opinia Bardzo polecam. Świetne zabiegi, pozytywna energia. Nie skorzystalem ze...
~Dominik
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 maja 2022

Agata - opinia Odczuwam ogromną wdzięczność za pomoc w dochodzeniu do zdrowia. Wspaniali...
~Agata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 marca 2022

Bartek - opinia wątek zamknięty Długo szukałem dobrego masażysty, aż trafiłem na Panią Karolinę, więcej...
~Bartek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 października 2021

Teresa - opinia wątek zamknięty Podczas wykonywania masażu czułam się bardzo zaopiekowana przez Panią...
~Teresa
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Sebastian - opinia wątek zamknięty Tak cuda się zdarzają i niewątpliwie te zjawisko nadprzyrodzone występuje w...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 20 października 2021

Pan Miłosz - opinia wątek zamknięty Zostałem wyratowany z rwy kulszowej jednym zabiegiem akupunktury, że nie...
~Pan Miłosz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Adi - opinia wątek zamknięty Po masażu czułem się jak nowonarodzony, kilka kg mniej na plecach. Bardzo mi...
~Adi
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Tiriza ka - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w indywidualnym podejściu do człowieka ogrom wiedzy i przekazu...
~Tiriza ka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 marca 2021

Ja - opinia wątek zamknięty Nie wiem skąd te pozytywne opinie. Nie wiem jak poprzednia lokalizacja ale...
~Ja
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Anita - opinia wątek zamknięty Dzień dobry, Zazwyczaj większość osób wpisuje tu negatywne opinie, a po...
~Anita
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 15 listopada 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry