Gabinet psychologiczny Ewa Wojtych

Psycholodzy

Gdynia, Świętego Wojciecha 10A/1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Maria - opinia wątek zamknięty Ewa jest przede wszystkim wspaniałym, pełnym zrozumienia i życiowej mądrości...
~Maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 6 kwietnia 2022

Sławek - opinia wątek zamknięty Polecam z całego serca. Pani psycholog konkretną rzeczowa ale też bardzo...
~Sławek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 26 marca 2022

Nareszcie na prostej wątek zamknięty Bardzo skorzystałem z terapii Pani psycholog. Pani Ewa od pierwszej wizyty...
~Mężczyzna lat 55
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 czerwca 2019

Wlasciwa osoba na właściwym miejscu wątek zamknięty Pani Wojtych to świetna psycholożka. Miałam do czynienia z kilkoma...
~Aneta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

tak wątek zamknięty Psycholog Ewę Wojtych darzę szacunkiem, choć najpierw mało nie zrezygnowałam....
~Anonim
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2016

Podziękowanie wątek zamknięty Pani Wojtych zawdzięczamy że dziecko zdało maturę i jest na studiach.
~Rodzice maturzysty
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

J.P. - opinia wątek zamknięty Odkąd chodzimy do Pani psycholog Ewy Wojtych życie w naszym domu zmieniło się...
~J.P.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

Dziekujemy wątek zamknięty Bylismy u Pani Wojtych w zeszlym roku z powodu naszej coreczki, ktora miala...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 maja 2014

Pani psycholg wątek zamknięty Bez przesady moge powiedziec ze ta pani psycholog uratowala mnie przed sam...
~Patryk
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

polecam wątek zamknięty To dobry adres. Dla mnie jedyny. Pani Ewa stwarza warunki, w których moja...
~anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 marca 2014

właściwa osoba na właściwym miejscu wątek zamknięty Pani Ewa jest człowiekiem, dla którego praca jest jednocześnie pasją: to...
~Magda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry