Gabinet weterynaryjny

Weterynarze

Gdańsk, Rycerza Blizbora 15B

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Sylwia - ocena nowy temat Bardzo fachowa i serdeczna opieka..
~Sylwia
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 12 kwietnia 2024

K - ocena nowy temat Super przychodnia. Bardzo pomocni Pan i Pani doktor. Czesto jest kolejka ale...
~K
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 19 marca 2024

Robert - ocena Każdemu polecam ten gabinet. Lekarze z wiedzą, doświadczeniem i podejściem do...
~Robert
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 30 listopada 2023

Wirwicka@gmail.com - opinia Najlepszy gabinet w Gdańsku...najlepszy sprzęt, a najważniejsze genialni...
~Wirwicka@gmail.com
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 25 czerwca 2023

Lora - opinia Koleżanka poleciła mi tych weterynarzy. Od 5 lat jeżdżę z psem z Osowy,...
~Lora
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 listopada 2022

Lady - opinia Super Pani doktor, wszystko wytłumaczyła, odpowiedziała na wszystkie pytania,...
~Lady
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 października 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Wspaniali lekarze, pełna diagnostyka, wyczerpujące odpowiedzi na setki pytań...
~Magda
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 grudnia 2019

Jan Grzelak - opinia wątek zamknięty Co tu dużo mówić, facet z powołania. Przedłużył życie Homera o co najmniej...
~Jan Grzelak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 grudnia 2019

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła obsługa piesek czuje sie bezpiecznie kompetentnie szybko i...
~Abrikotin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Najlepsza klinika weterynaryjna w Gdańsku. wątek zamknięty Nie znam lepszej kliniki weterynaryjnej. Z spokojnym sumieniem mogę polecić...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 października 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Najlepsi lekarze (nie tylko weterynarii), z którymi w życiu miałem do...
~Tomek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2018

Weterynarz godny zaufania wątek zamknięty Polecam wszystkim, leczę tam swoje zwierzęta od lat.
~Paula
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Najlepsza przychodnia weterynaryjna wątek zamknięty Nie znam lepszej przychodni weterynaryjnej, zarówno Pan Ulewicz, jak i Pani...
~Isa
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 grudnia 2017

Polecam wątek zamknięty Również polecam gabinet.Profesjonalnie ,sympatycznie,a co najważniejsze pies...
~Lila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

opinia wątek zamknięty Super przychodnia. Dr Ulewicz to weterynarz z powolania. Moje psy są pod jego...
~wieslawa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

pomoc wątek zamknięty Z calego serca polecam ta weterynarie.bardzo pomocne osoby .przy tym uprzejme...
~marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2016

Polecam gabinet dra Ulewicza wątek zamknięty Ja również polecam gabinet na Blizbora, dr Ulewicz operował cztery nasze...
~Mariusz T.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 października 2015

Polecam wątek zamknięty bardzo dobre podejście do zwierząt , sympatyczni ludzie , nastawieni na pomoc...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2015

Rewelacja wątek zamknięty Z Panem doktorem widzieliśmy się tylko raz, podczas sterylizacji naszej...
~Wierni klienci
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 października 2013

ulewicz wątek zamknięty bardzo polecam zarówno Pana Ulewicza jak i wspołpracującą z nim Panią, są...
~fred
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lutego 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

28

wątków

do góry