Gabinet weterynaryjny

Weterynarze

Gdańsk, Zygmunta Noskowskiego 11/2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja - ocena Pragnę podziękować za opiekę i leczenie mojego przyjaciela Miśka. Weterynarz...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 8 grudnia 2023

Monika - opinia Ceny przystępne i diagnoza zawsze 100% polecam :)
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 2 maja 2022

Alicja - opinia wątek zamknięty cudowny doktor Dolittle ratował moje papużki i pieska również jak był chory
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 grudnia 2021

Zadowoleni wieloletni pacjenci - opinia wątek zamknięty Najlepszy weterynarz jakiego znam. A przede wszystkim, weterynarz warty...
~Zadowoleni wieloletni pacjenci
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 stycznia 2021

Maja - opinia wątek zamknięty Uwielbiamy tego gościa! Dr Judym wśród weterynarzy
~Maja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 października 2020

Całkowity brak kontaktu wątek zamknięty Od dwóch tygodni próbujemy się skontaktować i umówić wizytę. Bez szans....
~anonim
3

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 września 2019

Anna - opinia wątek zamknięty Weterynarz jest niesamowity, widać jak mocno kocha zwierzęta, jak bardzo chce...
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 grudnia 2019

Atos - opinia wątek zamknięty Super Weterynarz! Nigdy nie pomylił się z diagnozą.
~Atos
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 listopada 2019

Najlepszy Wet wątek zamknięty Nie będę się rozpisywać, przyjdźcie i sprawdźcie sami, najlepszy wet w...
~Kiana i Malta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 października 2019

Rewelacyjny lekarz wątek zamknięty Bardzo Polecam Pana Doktorka.Jest niesamowitym lekarzem i człowiekiem ....
~Arek i Iwonka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 września 2019

Najlepszy lekarz weterynarii, jakiego kiedykolwiek spotkaliśmy wątek zamknięty Mądry, skuteczny, wyrozumiały i...szalony. Nigdy wcześniej nie spotkaliśmy...
~Beata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 lutego 2019

Najlepszy! wątek zamknięty Już od kilku lat mam psa pod opieką Pana doktora i z pewnością mogę...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lutego 2019

Super Piotr! wątek zamknięty Stawia tylko trafne diagnozy!!!
~kszy
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

Super wątek zamknięty Niesamowity lekarz,milosnik zwierzat i swojej pracy.
~Emilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 listopada 2018

Najlepszy weterynarz! wątek zamknięty Pan Piotr już przynajmniej dwa razy uratował życie naszemu psu (zapalenie...
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 listopada 2018

Najlepszy wątek zamknięty Znam doktora od kilku lat .Super lekarz i miłośnik zwierząt.Życzę nam ludzią...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 października 2018

Miśka wątek zamknięty Prawdziwy weterynarz. Super specjalista. Polecam ale trzeba się uzbroić w...
~Gosia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 października 2018

Weterynarz ? Nie , to dr Dolittle XXI wieku wątek zamknięty Nieprawdopodobna wiedza, empatia i instynkt .Prawdziwy profesjonalista o...
~Jola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

Nigdy nie spotkałem lepszego weterynarza wątek zamknięty Poważnie, to jeden z tych ludzi, u których widać pasję do swojego zawodu i...
~Sylwester
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 maja 2018

Weterynarz pierwsza klasa...! wątek zamknięty Jeśli chodzi o diagnozy zawsze 100% ! Jestem pod wrażeniem również podejścia...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry