Gabinety Rehabilitacji

Rehabilitacja

Gdańsk, Pilotów 23E/28

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pacjentka - opinia Rozpoczęłam dzisiaj zabiegi w Polmed na które czekałam ponad dwa miesiące z...
~pacjentka
1

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 11 lipca 2023

Marek - opinia Niestety nie dane było mi się nawet dodzwonić. Dwie godziny oczekiwania w...
~Marek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 listopada 2022

Daga - opinia Profesjonalny i empatyczny personel. Indywidualne podejście do pacjenta. Pani...
~Daga
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 listopada 2022

TOMEK - opinia wątek zamknięty Miły personel,trochę ciasno.Minus wspólna szatnia,niezamykane szafki.
~TOMEK
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 października 2021

Mirosława - opinia wątek zamknięty Wchodząc do poradni przywitała mnie nadąsana Pani recepcjonistka. Miała...
~Mirosława
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 października 2021

Perłopław - opinia wątek zamknięty W związku z moim dość aktywnym trybie życia i nienajmłodszym peselem siłą...
~Perłopław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Danuta - opinia wątek zamknięty Przychodzę tu dwa razy do roku i zawsze mogę liczyć na pomoc. Zabiegi...
~Danuta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

Marysia - opinia wątek zamknięty Dziękuję za opiekę i troskę. Ból kolana minął i wróciłam do zdrowia. Z...
~Marysia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 kwietnia 2021

J. M. - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zabiegów. Chodzę tam regularnie, bo mam...
~J. M.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 29 kwietnia 2021

pacjent - opinia wątek zamknięty Szybka rejestracja i pomoc po złamaniu ręki. Placówce przydałoby się...
~pacjent
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Marcin - opinia wątek zamknięty Byłem pacjentem Polmed po ciężkim złamaniu w lutym i w marcu 2021. Postawili...
~Marcin
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Leszek - opinia wątek zamknięty Konkretnie, profesjonalnie i bez udziwnień. Zabiegi na ból barku pomogły....
~Leszek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

Mieczysław - opinia wątek zamknięty Jestem pozytywnie zbudowany przyjazną atmosferą podczas wizyt i ćwiczeń. Jest...
~Mieczysław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2021

T - opinia wątek zamknięty Miły i pomocny personel, mały minus za trudność dodzwonienia się.
~T
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 25 kwietnia 2021

Majka - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam to miejsce. Personel zaangażowany, pomocny, profesjonalny....
~Majka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 kwietnia 2021

Natalia - opinia wątek zamknięty Super miła obsługa. Na recepcji panie bardzo pomocne i ogólnie personel...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Pan Luki - opinia wątek zamknięty Korzystałem z usług Polmed wielokrotnie przy dwóch rozległych urazach narządu...
~Pan Luki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Krystyna - opinia wątek zamknięty Niedawno skorzystałam z rehabilitacji w tej placówce i jestem bardzo...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Niezadowolona - opinia wątek zamknięty Bardzo niemiła obsługa, pani była opryskliwa w stosunku do pacjenta. Nie...
~Niezadowolona
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 marca 2021

Jak to nfz... wątek zamknięty W tej przychodni jest pewien problem z higieną – mianowicie wycięcie na twarz...
~Lucyna
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry