Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Agnieszka - opinia wątek zamknięty Polecam usługi tego salonu. Pani Asia bardzo pomogła mojemu nastoletniemu...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2020

Gosia - opinia wątek zamknięty wspaniała obsługa i jakość wykonanych zabiegów
~Gosia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 lipca 2020

Jola - opinia wątek zamknięty Cudowna obsługa. Można się zrelaksować
~Jola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lipca 2020

Danuta - opinia wątek zamknięty Z usługi jestem zadowolona polecam ten gabinet
~Danuta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 lipca 2020

opinia październik 2019 wątek zamknięty bardzo profesjonalne miejsce. przemiła obsługa
~aureliusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 października 2019

Magdalena - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam bardzo sympatyczny Gabinet kosmetyczny GAJA.
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 października 2019

Bardzo Bardzo zadowolona klientka wątek zamknięty Gabinet od jakiegoś czasu znajduje się w bardziej komfortowym miejscu,...
~Bożena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 czerwca 2014

Polecam!!! wątek zamknięty Jestem stałą klientką gabinetu i jestem zachwycona. Profesjonalna obsługa...
~M.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 marca 2013

Monika - opinia wątek zamknięty Witam, jestem stałą klientką salonu już od wielu lat. Właścicielka salonu...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

najlepszy sposób na depresję wątek zamknięty Właśnie wyszłam z gabinetu. Z zachwytem patrzę na własne paznokcie! Czas...
~wierna klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Witam! Jestem wierną klientką salonu ,,Gaja" w Sopocie na Brodwinie. Polecam...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Gorąco polecam! wątek zamknięty Salon naprawdę godny polecenia - profesjonalna obsługa, wysoki poziom...
~B.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 maja 2012

GAJA Fantastyczne miejsce - można zapomnieć o codzienności :) wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce :) gdzie można się zrelaksować i zapomnieć o...
~Iwona Dukszto-Osowska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 5 czerwca 2010

POLECAM wątek zamknięty Gorąco polecam wspanialy salon super obsługa -idealne miejsce z idealna...
~Oljeg
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 czerwca 2010

warto wspiąć się po schodkach.. wątek zamknięty Ten ukryty na pięterku, niepozorny gabinet, zaskoczył mnie kompetencją...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 marca 2010

GABINET GODNY POLECENIA. wątek zamknięty Mila i kompetentna obsluga, przystepne ceny, zabiegi w relaksujacej...
~Monika Fiechtner
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 października 2009

POLECAM!!! wątek zamknięty Gorąco polecam! Profesjonalne wykonanie zabiegów, miła i przyjazna atmosfera,...
~Ala
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 września 2009

Kachna C - opinia wątek zamknięty Gabinecik wspaniały! Korzystamy z niego oboje z mężem. Klubowa atmosferka,...
~Kachna C
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 lipca 2009

Gabinet GAJA wątek zamknięty Gorąco polecam ! Bardzo MIŁA i PROFESJONALNA obsługa, z każdej wizyty...
~Kaśka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 lipca 2009

Gorąco polecam GAJĘ wątek zamknięty Rewelacyjna obsługa, wspaniały relaks, profesjonalne i efektowne...
~Marta
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 lipca 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
30

postów

30

wątków

do góry