Widok

Gala Ślub i Wesele

Gala Ślub i Wesele Rozrywka Marco Polo Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Gala Ślub i Wesele, 6 listopada 2016 godz. 12:00 - 17:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajnie

Już nie mogę się doczekać spotkania w hotelu Sheraton w miłej, ślubnej atmosferze. Z niecierpliwością czekam na program. Do zobaczenia w Sopocie :).
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7

Super

Z tego co wiem szykuje się impreza na wysokim poziomie. Super że w końcu w 3 city. Będę na pewno.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ewelina i Marek

Jak widziałam na stronie Weselnika szykuje się spotkanie z naprawdę topowymi firmami. Myślę że warto omówić i podpatrzeć to i owo. Ja ze swoim narzeczonym na pewno się zjawię. Pozdrawiamy wszystkich przed :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8

Polecam

Cieszę się że Weselnik robi również fajną imprezę w Sopocie. Co roku odwiedzam targi na AWF-e, a tym razem z przyjemnością pojawię się w Sheratonie. Polecam ! Monika z Media -Box.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 7

Wszystkie z czterech pierwszych komentarzy

brzmią sztucznie. To ewidentne podbijanie atmosfery i budowanie napięcia. Nie brzmią szczerze. Na targi chodzą zainteresowani, głównie przyszli kandydaci do ślubnego kobierca. Chodzą co roku ? Dziwne. Komentarze brzmią tak, jakby miała nas odwiedzić w hotelu Sheraton obca cywilizacja... Po raz pierwszy w historii ludzkości.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

dokladnie;)

tym bardziej że w tym terminie sa inne targi w Amberexpo na które wybieramy się cała grupą .Tam podobno będzie dużo więcej atrakcji.Super że jest konkurencja,nareszcie ktoś pomyślał.Dziekujemy;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

co za złodziejskie ceny za wstęp!!

6.11 Targi Młodej Pary na Amber Expo- bilety na gruponie za 19zł dla 2 osób
13.11 Pomorska Gala Ślubna w Marriottcie w Gdyni- wstęp free
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

najpierw sprawdz

Bilety w kasach Amber Expo Gdańsk w cenie 20 zł od osoby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

najpierw dokładnie czytaj!!

Bilety na gruponie 19zł dla 2 osób, o kasach nic nie pisałam!!

Cena biletów na Galę ślub i Wesele w wydarzeniu tez jest podana w przedsprzedaży. bilety w kasach 24 za 1 osobę lub 38 za 2 osoby!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

:)

Na galę na e-bilecie 30 zł dla pary, czyli po15 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

śmieszna impreza

Jak tylko zorientowali się, że z targami ślubnymi wchodzi w końcu do Trójmiasta duży profesjonalny gracz i to 2 miesiace przed terminem ich zaściankowej "gali" na AWFie (hala to syf kiła i mogiła) zorganizowali od razu swoją w pokrywającym się terminie. A że trzeba zrobić gdzieś zeby nie był syf tylko luksus to jest drogie miejsce, drogie firmy i drogie bilety. Ja wybieram Amber Expo w niedzielę, 20 razy większy wybór firm.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kiedy gala "Rozwód i podział majątku"??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Grabówek

Muza musi grać. (2287 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

do góry