Galeria Klif

Centra handlowe

Gdynia, al. Zwycięstwa 256

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
RL - opinia wątek zamknięty Bardzo ładnie urządzone centrum. Mało klientów, a w związku z tym brak...
~RL
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 sierpnia 2022

Tomasz Konowalski - opinia wątek zamknięty jeździłem od chwili powstania Galerii, właściciele przedobrzyli z...
~Tomasz Konowalski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 października 2021

Dorota - opinia wątek zamknięty Klif ział pustkami już kilku lat... Po wprowadzeniu płatnego parkowania...
~Dorota
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lipca 2021

Magdalena - opinia wątek zamknięty Wizyta po kwarantannie. Spokojnie, bez napięcia, ciekawa oferta - inna niż w...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Fantastyczne miejsce na zakupy bez tłumów.
~Joanna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Anna - opinia wątek zamknięty To najpiękniejsza galeria w Trójmieście
~Anna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 kwietnia 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo lubię ten obiekt. Jest na ludzką skalę.
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 lutego 2020

Radek - opinia wątek zamknięty podpowiem, że będzie bardziej opłacalnie jak od razu zamieni się to w dom...
~Radek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 lutego 2020

Alicja - opinia wątek zamknięty Przyjemne miejsce z różnorodną ofertą, duży plus za akcje dla dzieci, u nich...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 grudnia 2019

RTV EURO AGD -obsługa masakra ! wątek zamknięty W Gdańsku Matarni chciałam z mężem i córką kupić zmywarkę Bosch jednak...
~niezadowolona klientka
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2011

obsługa w klifie NIKE wątek zamknięty Personel kompletnie nie zna sie na warunkach reklamacji. Bardzo...
~weronika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 czerwca 2013

Zdecydowana klientka. wątek zamknięty Witam drogie Klientki. Chciałabym poruszyć jeden dziwny temat jaki mnie...
~Zdegustowana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 września 2014

Liu Jo - ekspedientki wątek zamknięty Odwiedziłam ten sklep z nadzieją, że coś dla siebie znajdę. Jestem osobą...
~Laura
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 marca 2013

sprzedawczynie wątek zamknięty nie lubie za bardzo tego centrum gdyż średnia krajowa nie wystarcza na to aby...
~klent lat 35
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

C.H Real wzgórze RTV EURO AGD wątek zamknięty To co dzieje się w tym sklepie to w ogóle jakieś jaja . Zamawiając lodówkę...
~Nie ma że boli!
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

NIKE wątek zamknięty Maskara nie spodziewałam sie tak nie miłej obsługi w takim sklepie,w kazdymz...
~Oliwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 stycznia 2012

Elegant-dobry wybór wątek zamknięty Witam! Polecam sklep Elegant,duży wybór garniturów i nie tylko w rozsądnej...
~Adi
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2011

Klifomaniak - opinia wątek zamknięty Cieszę się że Klif się powiększy. Tylko mam obawy co do jakości sklepów kiedy...
~Klifomaniak
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 czerwca 2008

ESPRIT wątek zamknięty KLIF zaczyna być na dobrej drodze... powinni otworzyć jeszcze ESPRIT i nie...
~jagna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 marca 2011

west - opinia wątek zamknięty Popieram opinię Pani Beaty. W Klifie brakuje wielu marek : IceIceberg,...
~west
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 września 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
45

postów

34

wątków

do góry