Galeria Metropolia

Centra handlowe

Gdańsk, Jana Kilińskiego 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Elwira - opinia wątek zamknięty Jak mogą istnieć 2 poziomy 0!!??? I to jeden nad drugim! Dodatkowo brak...
~Elwira
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Inżynierski fail wątek zamknięty Czy tylko według mnie jest to dowód na niedorozwój niektórych inżynierów...
~Stefan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 listopada 2016

Rozczarowanie wątek zamknięty Byłam bardzo ciekawa nowej galerii i niestety, ale po jednej wizycie na pewno...
~Ace_
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 listopada 2016

Z zewnątrz ładna i to tyle. wątek zamknięty Wnętrze budynku nie przystaje jakościowo nic a nic do zewnętrznej...
~Majkel
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 listopada 2016

Pustki, po korytarzach wiatr hula... wątek zamknięty Zasadniczo nic ciekawego tam nie ma, sklepów mało i nieciekawe. Pusto i...
~Galerianin
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 listopada 2016

Słabo wątek zamknięty W tym budynku można oglądać głównie puste ściany. Jest ich pod dostatkiem....
~niron
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 listopada 2016

Galeria Matropolia wątek zamknięty Czy naprawdę taniej się nie dało???!!! Dzisiaj odwiedziłam to miejsce po raz...
~Kinga
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

centrum wątek zamknięty Estetycznie ta galeria pozostawia wiele do życzenia, jedzenie na korytarzu,...
~Pierre
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 listopada 2016

Zawiedziona klientka wątek zamknięty Jako mieszkanka Wszeszcza wyczekiwałam otwarcia Metropolii. Było mówione o...
~Alicja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

Nic ciekawego wątek zamknięty oprócz kina, którego nie było do tej pory w okolicy to pozostali najemcy...
~zakupowicz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

Mat - opinia wątek zamknięty Naprawdę warto zajrzeć - żeby zobaczyć centrum handlowe rodem z lat 90. I to...
~Mat
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 października 2016

porażka wątek zamknięty Subiektywnie oceniając CH wygląda na wymarłe a sklepy na będące na skraju...
~Tomek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Strasznie wątek zamknięty Niestety jest to chyba jedna z najbrzydszych galerii w Polsce, architekci z...
~Maksymilian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 października 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry