Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta G - ocena nowy temat Polecam p. Pawła Śmigielskiego, skuteczny agent!! Transakcja dokonana,...
~Marta G
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 27 marca 2024

Andrzej - ocena nowy temat Współpracę z Panią Eweliną Fal polecił mi kolega. Spotkałem się z fachową...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 marca 2024

Andrzej - ocena nowy temat Współpracę z Panią Eweliną Fal polecił mi kolega. Spotkałem się z fachową...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 marca 2024

Magdalena - ocena nowy temat Wyróżnienie dla Galerii Nieruchomości w Gdańsku za bardzo sprawne i...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 marca 2024

Renata - ocena Polecam współpracę z Mateuszem Zabłockim. Pełen profesjonalizm, kompetentny i...
~Renata
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

Iwona - ocena Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i pozytywna energia ze strony Pana...
~Iwona
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 13 grudnia 2023

Michał - ocena Po raz kolejny współpraca z Galerią Nieruchomości przebiegła doskonale....
~Michał
1

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 7 października 2023

LIDIA - opinia Podziękowanie dla Pana Artura. Szybkie załatwienie sprawy, wysoka kultura i...
~LIDIA
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 26 maja 2023

Ania - opinia Sprawa sprzedaży mieszkania przebiegła szybko, profesjonalnie i...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 kwietnia 2023

Ania - opinia Pan Łukasz Uszalewski na każdym etapie zawierania transakcji służył swoją...
~Ania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 25 marca 2023

Julka - opinia Polecam Pana Mateusza Zabłockiego, pomaga na każdym kroku transakcji a jego...
~Julka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 stycznia 2023

Monika - opinia Serdecznie polecam współpracę z Panią Agnieszka Korzeniowską, za...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2022

Marlena Włodarczyk - opinia Bardzo polecam współpracę z Panią Agnieszka Korzeniowska. Proces zakupu...
~Marlena Włodarczyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Mateusz - opinia Polecam Mikołaj Jaworskiego z Galerii Nieruchomości. Bardzo pomógł mi przy...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 maja 2022

Magda - opinia wątek zamknięty Miałam przyjemność pracować z Mikołajem Jaworskim z Galerii Nieruchomości....
~Magda
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2022

maria - opinia wątek zamknięty Podziekowania dla pani Sedoni. Sprzedaż odbyła się szybko i bez...
~maria
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 marca 2022

maria i jan - opinia wątek zamknięty Podziękowania dla pani Sedonii. Szybkie załatwienie sprawy wysoka kultura i...
~maria i jan
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 marca 2022

Justyna - opinia wątek zamknięty Do lepszej Agencji nieruchomości trafić nie mogłam. Polecam wszystkim...
~Justyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 marca 2022

M - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i wysoka kultura
~M
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 3 grudnia 2021

Karola - opinia wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrazeniem Firmy. Doradcy sa mega profesjonalni. Bardzo...
~Karola
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry