Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Miłosz - opinia Zdecydowanie polecam kancelarię. Miałem przyjemność współpracować z Panem...
~Miłosz
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 3 sierpnia 2023

Maciej - opinia Obsługa prawna na najwyższym poziomie, polecam
~Maciej
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 maja 2023

Firma budowlanano-montażowa - opinia Kancelaria Galiński & Kleina prowadzi dla mojej firmy różne sprawy. Moja...
~Firma budowlanano-montażowa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 marca 2023

Adrian - opinia Profesjonaliści z bardzo dobrym podejściem do klienta. Do każdej sprawy...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Adrian - opinia Profesjonaliści z bardzo dobrym podejściem do klienta. Do każdej sprawy...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 marca 2023

Adam N. z Gdańska - opinia Krótko i na temat. Zgłosiłem się do Kancelarii Galiński i Kleina ponieważ...
~Adam N. z Gdańska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 maja 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Polecam. Bardzo dobra obsługa i fachowe doradztwo. Wiedza i doświadczenie na...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 maja 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Do kancelarii trafiłam głównie przez pozytywne opinie w internecie i nie...
~Joanna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 lutego 2020

Marcin - opinia wątek zamknięty Bardzo szybka i sprawna obsługa, z dokładnym uzasadnieniem wyjaśnianego...
~Marcin
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 kwietnia 2020

Agata - opinia wątek zamknięty Korzystałam z usług Kancelarii i mogę serdecznie ją polecić. Profesjonalna...
~Agata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

Sprawy wygrane ! Galiński & Kleina Kancelarie Radców Prawnych wątek zamknięty Chciałbym udzielić pozytywnej rekomendacji dla Galiński & Kleina Kancelarie...
~Piotr J.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 sierpnia 2019

Polecam przedsiębiorcom wątek zamknięty Skuteczność i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam Kancelarię jako...
~karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2019

bardzo profesjonalna kancelaria wątek zamknięty Szczerze polecam usługi Kancelarii Radców Prawnych Galiński & Kleina. Pomogli...
~DW
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 26 marca 2019

Skuteczność i profesjonalizm wątek zamknięty Po raz kolejny korzystałem z usług Kancelarii. Tym razem także wykazali się...
~Tomek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Excellent service, highly knowledgeable lawyer wątek zamknięty The lawyer was highly knowledgeable and professional. The service was of the...
~GdanskExpat
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 marca 2019

Bardzo profesjonalna obsługa wątek zamknięty Mogę śmiało zarekomendować Kancelarię Galiński & Klein. Od pana Pawła...
~Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

Skuteczna pomoc w sądzie wątek zamknięty Z usług kancelarii korzystamy od grundnia 2015 r. Przede wszystkim w sprawach...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2018

Fachowcy od podatków wątek zamknięty Do mec. Pawła Galińskiego trafiłem po tym jak moją kontrolę podatkową...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Prowadzenie sprawy i...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 stycznia 2018

Fachowa pomoc w przyjemnej atmosferze wątek zamknięty Znalazłam się w skomplikowanej sytuacji podatkowej. Pan Galiński na początku...
~Anna Chlebowska-Kulik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry