Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
marjan wątek zamknięty Dwukrotnie tu czekalem w restauracji jako gosc hotelu i dwukrotnie nikt nas...
~marjan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

Wesele wątek zamknięty W hotelu Galion organizowaliśmy wesele w zeszłym roku. Mogę powiedzieć tylko:...
~Agata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 czerwca 2016

Gorąco polecam organizację wesel! wątek zamknięty Witam, jestem świeżo po organizacji wesela w tym ośrodku. POLECAM gorąco....
~Ada
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

Chrzciny , czerwiec 2014 r. wątek zamknięty W drodze do Galionu widoki są niepozorne ale będąc już na miejscu można...
~Rodzice Zuzi
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

Nie polecam wątek zamknięty Na początku czerwca wypoczywając na plaży udałem się do restauracji. Obsługa...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

komunia 2014 Tawerna wątek zamknięty wszystko zapięte na ostatni guzik, załatwianie spraw z panią Marią to sama...
~rodzice
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2014

impreza rodzinnna wątek zamknięty miłe i kompetentne dziewczyny, służą radą i pomocą smaczne jedzonko, no i...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 maja 2014

Spotkanie klasowe 19.10.2013r. wątek zamknięty Perfekcyjna obsługa, bardzo smaczne dania. Brawo dla szefa kuchni!!!....
~Jolka z tej klasy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 października 2013

Uroczysty obiad wątek zamknięty Bardzo polecam ! Miła i życzliwa obsługa.Pięknie udekorowany stół. Super...
~Beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

Polecam wątek zamknięty Miejsce godne polecenia nie tylko na imprezy integracyjne,ale również na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Wesele w Galionie - bardzo polecamy! wątek zamknięty Niedawno mieliśmy w Galionie wesele na ok. 80 osób, z poprawinami. Jesteśmy...
~M&M
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2013

agnieszka i mariusz - opinia wątek zamknięty Chrzciny odbyły się na ładnej sali z dostępem do tarasu z którego widać...
~agnieszka i mariusz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 września 2012

opinia na temat uroczystego obiadu w Hotelu Galion wątek zamknięty W maju 2012 Hotel Galion zorganizował mi uroczysty obiad z okazji urodzin dla...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry