Gambas sea food & meat

Restauracje

Gdańsk, Garncarska 7/8/9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katarzyna - opinia wątek zamknięty W Gambas byliśmy na kolacji. Pyszne jedzenie, fajny klimat, a krewetki...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Pychota wątek zamknięty Jadłam tam dzisiaj drugi raz i już wiem ,że tych razy będzie więcej. W tym...
~Luizka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 września 2019

Średnio wątek zamknięty Byłam tydzień temu w większym gronie, wszystko na plus ale dania pozostawiły...
~Agata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2019

Henryk - opinia wątek zamknięty Naprawdę wyśmienite jedzenie. Zwłaszcza steki z argentyńskiej wołowiny .
~Henryk
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2019

Swietne Ceviche wątek zamknięty Niby dobry produkt sie zawsze obroni... a jednak praca kucharza widoczna na...
~Bart
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2019

Pysznie wątek zamknięty Wczoraj jedliśmy tam obiad był bardz smaczny porcja duża.Ogólnie polecam
~Jan
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2019

ek wątek zamknięty dziś tam wracam, bo nie mogę przestać myśleć o tych pysznościach. owoce morza...
~ek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 lipca 2019

kopa60 - opinia wątek zamknięty Co prawda byliśmy dopiero raz, ale już wiem, że nie była to wizyta ostatnia....
~kopa60
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 lipca 2019

Jan Grubba - opinia wątek zamknięty Polecam! Świeżutkie owoce morza oraz przemiła obsługa :)
~Jan Grubba
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 lipca 2019

Znakomita ryba wątek zamknięty Okoń morski znakomity. Zapewne tu wrócimy
~Krystyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2019

Dominika - opinia wątek zamknięty Bardzo przyjemne miejsce, niezwykle miła Pani obsługująca, jedzenie pyszne....
~Dominika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 czerwca 2019

Super! wątek zamknięty Nowa restauracja z owocami morza w Gdańsku! Menu jest bardzo szerokie, na...
~Bodzio
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 czerwca 2019

Przepysznie wątek zamknięty Moja pierwsza wizyta od dawna w lokalu serwującym owoce morza, gdyż często są...
~Adatoniewpada
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry