Gascar s.c.

Instalacje gazowe

Gdańsk, Marcina Dragana 13E

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adam Toyota - opinia wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, chłopaki doskonale wiedza co robią, posiadają pełna...
~Adam Toyota
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 31 marca 2022

Leszek Kawecki - opinia wątek zamknięty W zakładzie na ul. Dragana gburowaty, chamski kierownik, trudno się z nim...
~Leszek Kawecki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 stycznia 2021

Stanisław Sylwestrowicz - opinia wątek zamknięty Umówiłem wymianę zbiornika gazu. Wymieniono. Zaraz zaczął wariować miernik...
~Stanisław Sylwestrowicz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 grudnia 2020

Nigdy wiecej!!! wątek zamknięty Witam, mam kawaleczek wiec pojechalem do nich gdyz wydobywal sie jakis...
~Artur
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 października 2019

Odradzam wizytę wątek zamknięty Korzystałem z ich usług kilka razy. Pierwsze zgłoszone problemy z LPG...
~Dawid
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 maja 2019

Nie polecam wątek zamknięty Pojechałem na przegląd gazu z dodatkowa informacja o problemie przez ową...
~Polak
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2018

bardzo pomocni wątek zamknięty Instalację,którą zepsuł inny gazownik pomimo niezgodności reduktora z...
~Konrad
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 marca 2018

Nie polecam wątek zamknięty Nie polecam tego warsztatu. Byłem, nic nie zrobili a pieniądze skasowali.
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 stycznia 2018

Bardzo zadowolony klient :) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z usług jakie świadczy Gascar. Pełen profesjonalizm,...
~Szymon Skrzypiec
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 grudnia 2017

Mercedes w 140 wątek zamknięty Za****ste chłopaki. ogarnęli temat z naprawą której nikt w trójmieście nie...
~GRUBY
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 września 2017

Polecam! wątek zamknięty Warsztat polecił mi kolega. Nie zawiodłem się, auto wyregulowane bardzo...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 stycznia 2017

Profejonalny montaż instalacji LPG wątek zamknięty Panowie w pełni profesjonalny sposób podchodzą do tematu. Montaż instalacji...
~Marek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2016

nie zawiedli wątek zamknięty odwiedziłem kilka warsztatów gdzie naciągali mnie tylko na kasę i w gascarze...
~Artur
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2016

dobry warsztat wątek zamknięty Uważam że firma Gascar jest godna polecenia, zamontowała instalacje w moich...
~Waldek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
14

postów

14

wątków

do góry