Gastro

Fast food Pizzerie Kebaby

Gdańsk, Politechniczna 9

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie otrzymałam zamówienia.... wątek zamknięty Zamówiłam jedzenie przez portal pyszne.pl i po upływie 2h przyszło...
~anonim
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2019

nie polecam wątek zamknięty Po upływie czasu dostawy widniejącej na stronie potwierdzenia zamówienia...
~relik
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 maja 2018

Tragiczna obsluga wątek zamknięty Tragedia. Zaplacilem online. Okazalo sie ze jest dodatkowa oplata za dowoz o...
~Pawel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Zrobiłem błąd że zapłaciłem przelewem i nie mogłem cofnąć zamówienie wątek zamknięty Jedzenie zamówione około 2-3 km od lokalu pół godziny po minięciu 55 min...
~Daniel
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 grudnia 2017

Masakra wątek zamknięty Otrzymałam przed chwila zamowienie, Pani uprzedziła o 15 minutowym...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 października 2017

Najlepsze ciasto do Pizzy w całym wrzeszczu wątek zamknięty Miła i profesjonalna obsługa, stosunek jakość/cena bardzo przystępny dla...
~Michał S
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2017

pizzaportal wątek zamknięty Zamówiliśmy 2 zestawy kebab jak za zestaw za 19zl to bieda. Mięsa mało ,zimne...
~dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 czerwca 2017

Zart wątek zamknięty Porażka jest obsługa ! Zamówiłam przez pizzaportal zamówienie Ok gdz 2.00...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2017

"Burger" wątek zamknięty Właśnie zamówiłem burgera i to co mi dowieźli to jest jakiś żart... kawałek...
~Damian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2017

~klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 stycznia 2017

Lody o smaku kebaba wątek zamknięty Bułka zimna a mięso jeszcze zimniejsze jak z lodówki, tak jakby nic nie było...
~Damian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 listopada 2016

Okropne wątek zamknięty Bulka nawet nie podgrzana, zimna i miekka. Warzywa stare, mieso ? Same skury....
~Konsument
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 października 2016

Gastrofaza - NIE ZAMAWIAĆ wątek zamknięty Zamawialiśmy kebaby do pracy, nie dość, że do każdego kebaba doliczyli cene...
~Smakosz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 września 2016

Koszmar! wątek zamknięty Zamówiłam dzisiaj makaron carbonara. Wcześniej pytałam panią, która ze mną...
~Monika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2016

DRAMAT! wątek zamknięty Nie bez powodu knajpka nazywa sie "gastrofaza" - tylko osobom mającym tzw...
~Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj wątek zamknięty Zamówiłam pizzę z kebabem. Mięso zamiast w plasterkach jest w ochydnych...
~rozczarowana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 maja 2016

Bez szału wątek zamknięty +szybkość realizacji zamówienia +miły pan,który dowozi +przystępne ceny...
~Karina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

JAKIES NIEPOROZUMIENIE!!! wątek zamknięty Zamowilam kebaba za okolo 18zl i sok z czarnej porzeczki ogolem do zaplaty...
~Olka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 listopada 2015

Smaczny kebab wątek zamknięty Duzo kebabowni jest we wrzeszczu, ale tam jest na prawde smacznie i świeżo....
~Wioleta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2015

DOBRE ŻARŁO I TANIO wątek zamknięty Jedzenie jest mega dla kogoś kto lubi żreć i się objadać ! :) ja jestem...
~krajan
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry