Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ireneusz - ocena Pełen profesjonalizm ze strony lekarza jak i reszty personelu. Czułem się w...
~Ireneusz
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 października 2023

I. P. z Gdańska - opinia wątek zamknięty Konsultacja po wykonanym badaniu kolonoskopowym, lekarz wyczerpująco w bardzo...
~I. P. z Gdańska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 lutego 2021

Pacjent D. - opinia wątek zamknięty Skorzystałem w styczniu z kolonoskopii u dr T. Nowaka. Gabinet czysty,...
~Pacjent D.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 lutego 2021

Marlena - opinia wątek zamknięty Z gabinetu GastroDent skorzystałam z powodu konieczności wykonania...
~Marlena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 stycznia 2021

Córka pacjentki - opinia wątek zamknięty Co prawda wizytę umówiłam mamie ale wiem, że Pan doktor jest bardzo miły i...
~Córka pacjentki
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Irena K - opinia wątek zamknięty Pan Doktor to dobry specjalista jest rzeczowy i profesjonalny. Badania...
~Irena K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Monika - opinia wątek zamknięty Z czystym sumieniem polecam! Wspaniały lekarz i człowiekiem.
~Monika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 października 2020

Rafał z Gdańska - opinia wątek zamknięty To była moja pierwsza i na pewno nie ostatnia wizyta u Pana Doktora. Pan...
~Rafał z Gdańska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 października 2020

Pacjentka - opinia wątek zamknięty Bardzo miły i konkretny lekarz polecam go z czystym sumieniem oby więcej...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 września 2020

Krystian Z - opinia wątek zamknięty Rzeczowy i konkretny lekarz zainteresowany problemem pacjenta. Wywiad,...
~Krystian Z
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 września 2020

wdzięczna pacjentka z Gdyni - opinia wątek zamknięty Jestem niezmiernie zadowolona i wdzięczna Panu doktorowi za sposób w jaki...
~wdzięczna pacjentka z Gdyni
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 kwietnia 2020

Pacjentka z Gdyni - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z przebiegu gastroskopii, dr Tomasz Nowak ma...
~Pacjentka z Gdyni
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 lutego 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry