Widok

Gastroskopia na NFZ

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Nie wiecie gdzie mozna zrobić gastroskopię na NFZ? Dzwoniłam do SOpotu na 23 Marca ale wstrzymali zapisy, bo mają nadwykonanie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Robiłam miesiąc temu w Gdańsku na Rogalińskiej na NFZ. Nie czekałam zbyt długo, mają 2 gastrologów - dr Orłowski (właściciel) i dr Rompa. Polecam
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam robioną gastro u jednego z tych lekarzy na NFZ - nie polecam. Łzy mam w oczach, jak tylko sobie przypomnę badanie, a nadmienię, że nie była to moja pierwsza gastroskopia. Chciałam zaoszczędzić i żałuję do dzisiaj. A wystarczyłoby trochę empatii i zwykłe znieczulenie gardła. Szkoda, że ta sama firma a tak różne podejście i procedury. Nigdy więcej w tej przychodni i chyba już nigdy więcej na NFZ. Dodam tylko, że moje odczucia nie były chyba odosobnione, bo pacjenci siedzący w poczekalni już po badaniu i wychodzący po mnie (jak czekałam na wynik) mieli podobne zdanie i nietęgie miny. Nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam podobne odczucia. Jak można gastroskop pchać na siłę bez znieczulenia gardła. Sobie obie panie lekarz pielęgniarka w ten sposób by nie robiły. Byłam wstrząśnienta.Bezduszność i brak empatii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam przychodnię kilińskiego we wrzeszczu, jadąc z grunwaldzkiej koło galerii na wiadukt i za wiaduktem po lewej stronie czerwony budynek z ciegieł. Byłam 3 tyg temu w piątek się zarejestrować a termin dostałam na poniedziałek więc bardzo szybko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
na poniedziałek po 3 dniach nie ten co teraz będzie :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A macie nr telefonów? Jak nie to poszukam. I bardzo dziękuję, bo w Sopocie na Chrobrego najbliższy termin to sierpień.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.trojmiasto.pl/Przychodnia-Kilinskiego-o7907.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko że ja musiałam się zarejestrować osobiście...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
NA kilińskiego dzwoniłam, trzeba osobiście się zarejestrować. A na Rogalińskiej nie mogę zlokalizować żadnej poradni ani przychodni. Masz jakieś dane?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, już podaję.
To jest filia chełm dlatego pewnie nie znalazłaś.

http://przychodniachelm.pl/
Filia Wilanowska
583254290
583254291

http://przychodniachelm.pl/OsiedleWilanowska/
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, zapytaj od razu o skierowanie, bo ja nie wiem jak z tym NFZ jest, czy oni wszystkie skierowania uznają.
To jest generalnie moja przychodnia, tam mam rodzinnego, więc problemu nie miałam, ale nie wiem jak to jest jak nie jesteś "od nich".

powodzenia :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już znalazłam (nie ma jak google ;) ) Zapisałam się na 17 maja. Skierowanie ważne, pani wypytała mnie o wszystkie szczegóły. Bardzo dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Super, cieszę się, pozdrawiam :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrób bez czekania prywatnie w Etermedzie na Jaskółczej. Gdzieś w necie możesz znaleźć do nich kupon rabatowy na gastroskopię (5%) i opłać tydzień przed badaniem dodatkowo 10% mnie to Ci wyjdzie 170 za badanie. Mają czyściusieńko, a poza tym serdecznie Cię potraktują. Płacisz masz, na NFZ same kłopoty.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra pracownia jest w Etermed na Jaskółczej http://www.ETERMED.PL
http://etermed.pl/uslugi/gastroskopia/
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gabinet dr Kwitek-Socha Przychodnia Morena w Gdańsku przyjmuje już od wielu lat na NFZ, z tego co wiem można też wykonać to badanie odpłatnie tel 58 345 79 82
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko nie tam. Jak ktoś chce wiedzieć dlaczego, proszę poczytać opinie na forach - jest ich mnóstwo. więc nie będę się powtarzać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
też pacjent, a dlaczego nie? Ja wielokrotnie miałam robioną gastroskopię u dr Kwitek-Sochy. Zawsze sprawnie i bardzo dobrze. Polecam wszystkim.
Co do opinii na forach, to wg mnie każdy może bezkarnie każdego lekarza obsmarować... Ja nie wierzę w te "opinie".
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego obsmarować? Kto miałby to robić, gdyby nie miał ku temu powodów? Dr miła ale tylko dla tych "prywatnych" Kolonoskopię wykonuje tragicznie. Nastawiona na kasę i każdy pacjent wychodzi od niej z diagnozą identyczną - CU.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja chodzę do dr na nfz i nie narzekam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Złamany palec.Ile można dostać odszkodowania? (62 odpowiedzi)

Mój tata złamał sobie środkowy palec a dwa ma pozszywane(12 szwów)Miał mały wypadek w domu.Tata...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

czy ktos z was probowal wyprac abawke szczeniaczka FP (39 odpowiedzi)

chodzi mi o ta zabawke...

do góry