Gato Verde Szkoła Flamenco

Kursy tańca

Gdańsk, Partyzantów 7

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
A JA NIE POLECAM wątek zamknięty NIE POLECAM I DZIWIĘ SIĘ TEMU BEZWZGLĘDNEMU ZACHWYTOWI. dO CZEGO TU PIAĆ? DO...
~też tancerka
4

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2012

Polecam wątek zamknięty Polecam szkołę Gato Verde wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę z...
~Flamenkita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2013

Ewa - opinia wątek zamknięty Miejsce spotkań silnych kobiet ;) Szefowa szkoły - Kasia - prowadzi zajęcia...
~Ewa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2013

Gorąco polecam! wątek zamknięty Oferta na wysokim poziomie, prowadząca rozwija swoje kompetencje i poszerza...
~Flamenquita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2013

POLECAM!!!! wątek zamknięty Uczęszczam na zajęcia do Kasi od początku,pod jej okiem rozwijam i realizuje...
~Anka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 października 2013

lo recomiendo a todos :) wątek zamknięty Dla kobiet, które wiedzą na co jest stać. I dla tych, które jeszcze nie...
~Ana
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Polecam gorąco wątek zamknięty Szkoła z charakterem, a Prowadząca kocha flamenco i znakomicie potrafi tą...
~uczennica
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

Wioleta - opinia wątek zamknięty Cześć dziewczyny jeśli któraś z was zastanawia się nad szkołą flamenco to...
~Wioleta
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 lipca 2011

flamenco to nie tylko taniec... wątek zamknięty W Gato Verde spotkasz się nie tylko z nauką tańca i Wspaniałą Nauczycielką...
~Gosia B
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lipca 2011

Viva flamenco! wątek zamknięty Niespotykany nigdzie indziej klimat - nauka flamenco w tej szkole to nie...
~kalamarapaxa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lipca 2011

Mi vida a la flamenca- Me voy y vengo, por el camino no me entretengo... wątek zamknięty Szukałam, szukałam i znalazłam, wiele lat rozglądałam się wśród ofert...
~Iwona
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2011

polecam ! wątek zamknięty zajęcia są okazją skosztowania pozytywnej energii Andaluzji w każdym jej...
~la Maja
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2011

Jak najbardziej polecam wątek zamknięty Kobietom niezależnym, o silnym charakterze, rozpychające się na scieżce zycia...
~Król Julian
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Super szkoła, nauczycielka jest profesjonalistką, zależy jej żeby nauczyć i...
~uczennica
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry