Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Janusz - ocena nowy temat Nieruchomość, którą chciałem kupić z Żoną znaleźliśmy na stronie gaudium...
~Janusz
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 7 kwietnia 2024

Krzysztof - opinia Kupiłem działkę budowlaną za pośrednictwem agencji Gaudium nieruchomości i...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 grudnia 2022

JACEK - opinia Bardzo polecam Pana Mariusza z Gaudium nieruchomości. Jeśli wybrałeś...
~JACEK
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 listopada 2022

Izabela - opinia Biuro godne polecenia.Bardzo dobry kontakt i współpraca ze strony Pana...
~Izabela
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 października 2022

halina - opinia wątek zamknięty Ogromne podziękowanie dla Pani z Gaudium Oddział Tczew, za profesjonalizm i...
~halina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 grudnia 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z biurem nieruchomości Gaudium przy...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 września 2021

Rzeczowo i sympatycznie - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry kontakt. Profesjonalna i miła obsługa. Wszelkie formalności i...
~Rzeczowo i sympatycznie
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 marca 2021

Zadowoleni - opinia wątek zamknięty Bardzo polecamy ta Agencje. Bardzo szybka i profesjonalna obsługa, Bardzo...
~Zadowoleni
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 lutego 2021

Aneta Kowalczyk - opinia wątek zamknięty Polecam. Dobry kontakt i uczciwa współpraca. Pan Mariusz był bardzo pomocny i...
~Aneta Kowalczyk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 stycznia 2021

Martyna - opinia wątek zamknięty Zakup działki poprzez Gaudium oceniam za niezwykle udany. :) Pan Robert byl...
~Martyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Marzena - opinia wątek zamknięty Współpraca w sprzedaży moje go mieszkania oraz przy kupnie domu układała się...
~Marzena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Tomasz Zbikowski - opinia wątek zamknięty The number one. Absolutnie najlepsza. Godna zaufania i szczerze polecam. Jest...
~Tomasz Zbikowski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 sierpnia 2020

joanna - opinia wątek zamknięty Bardzo rzetelna firma, transakcja była prowadzona od początku do końca w...
~joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Alina - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna, pomocna i miła obsługa. Widać i czuć, że pracownicy tej...
~Alina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2020

R.S - opinia wątek zamknięty Witam, mogę z czystym sumieniem polecić tą agencję nieruchomości,bardzo...
~R.S
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 4 sierpnia 2020

K&K - opinia wątek zamknięty Współpraca i proces zakupu nieruchomości przebiegł bardzo sprawnie. Pan...
~K&K
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lipca 2020

Piotr - opinia wątek zamknięty Wszystko profesjonalnie i w milej atmosferze. Pomimo utrudnionej sytuacji z...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 1 lipca 2020

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam tę agencję, szczególnie Pana Mariusza Okoniewskiego, który...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 czerwca 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalne podejście. Fachowa pomoc i świetna obsługa na każdym...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 czerwca 2020

Karolina - opinia wątek zamknięty Transakcja pozytywna, współpraca pomyślna
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry