Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
13 lat na Oruni wątek zamknięty Mieszkalem 13 lat na Oruni - nic do zarzucenia, czuje ze kiedys ponownie tam...
~Sławek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 lipca 2010

Do Anny wątek zamknięty Hej p.Anno, ja tez widziałem tam żółwia - myślałem ze się przewidziałem, ale...
~Poldek
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2008

Dzielnica Przyszlosci wątek zamknięty Dzielnica Przyszlosci
~Bronka
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 maja 2008

einsam - opinia wątek zamknięty mieszkałam tu jako dziecko nie było zastrzeżeń teraz wracam tam ponownie!
~einsam
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 stycznia 2009

Orunia :) wątek zamknięty ... Można by unowocześnić troszkę ten opis Mieszkam na Oruni od ok 10 lat,...
~ciasteczko
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 października 2008

Ania - opinia wątek zamknięty Mieszkam tu od 5 lat z wyboru i jestem zadowolona.
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2008

ANNA - opinia wątek zamknięty PRZEPROWADZIŁAM SIĘ NA ORUNIĘ PEŁNA OBAW SŁYSZĄC OD DZIECKA OPINIE NA TEMAT...
~ANNA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 listopada 2007

Piękny park wątek zamknięty Szkoda, że tak mało ludzi o nim wie, a jest znacznie mniej zatłoczony niż...
~Basia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 września 2007

nie jest zle wątek zamknięty mieszkalem na oruni 8 lat temu. sporównaniem co teraz jest to wypas ( pozdro...
~klaus
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 5 maja 2007

do Asi wątek zamknięty Asieńko moja kochana! Gdybym mieszkala w tym rejonie to tez nie bałabym się....
~ja;)
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 maja 2007

znów slogany wątek zamknięty Mieszkam tu od roku!!! Nie wiem ale tam gdzie mieszkałam wcześniej na...
~wika
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
13

postów

11

wątków

do góry