Widok

Gdansk: Przedszkole nr 46 i przedszkole na lakowej - opinie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Przedszkole nr 46 na ul. Szuwary i publiczne pozytywne przedszkole nr 2 na ul. Lakowej sa to przedszkola najblizej naszego miejsca zamieszkania. Prosze osoby posylajace tam swoje dzieci o opinie na temat ww przedszkoli. Jak wyglada opieka? Jaka jest jakosc posilkow ?czy jestescie zadowoleni z wyboru? Chcemy zapisac tam naszego 4 latka.
Z gory dziekuje za informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt nie posyla tam dzieci?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nikt nic ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja pociecha chodzi na Łąkową. W tym roku próbujemy raz jeszcze rekrutacji. Nie chcemy tu zostawiać dziecka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziekuje za odzew.
A mozesz napisac z jakiego powodu nie chcecie tam zostawic dziecka? Przez telefon zapewnili mnie ze synek na pewno sie dostanie. Na kartce na drzwich przedszkola bylo nspisane ze jest 6 czy7 grup. To mnie troche przeraza. Podobno korzystaja z placu zabaw przy szkole albo z tego za przedszkolem ale widzialam ze ten ostatni jest nieogrodzony. Prosze napisz jeszcze jak z jakoscia posilkow bo wiem ze jest catering.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje dzieci chodziły na Szuwary. Świetne przedszkole, bardzo dobre jedzenie z własnej kuchni, codziennie świeże.

Sympatyczne panie, dzieci miały sporo różnego rodzaju wyjść.

Mają stronę na fb :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się w 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na lakowa na pewno aie dostanie. Tam od września sa wolne miejsca,bo nikt nie chce tam oddać swojego dziecka. Kiepska opieka .jedzenie jeszcze gorsze. Może nie ze wszystkie opiekunki są złe,ale z pewnością brak pomocy nauczycielek to spory minus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Śródmieście

Meble biurowe na zamówienie - najlepsza firma? (20 odpowiedzi)

Hej, szukam firmy z Trójmiasta, która zajmuje się produkcją mebli na zamówienie - chodzi o meble...

Wolny czas - co robicie? (51 odpowiedzi)

Co robicie najczęściej jak macie trochę wolnego czasu?

Marina Office (4 odpowiedzi)

Biurowce powstaną w Śródmieściu Gdyni. Jest stąd blisko nie tylko do instytucji miejskich i tych...

do góry