Widok

Gdansk Rudniki

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy moze wiecie jaki jest dojazd stamtad do gdanska?

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
autobusem 112, 166, 186 w dzień oraz N7 i N9 w nocy,
czas przejazdu do dworca PKP Gdańsk 12 minut
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki


pytałam orientacyjnie.a moze wiesz jeszcze jaka jest ta miejscowosc? tak ogolnie ..bo znalazłam pare tanich oofert mieszkan.i moze za pare miesiecy wlasnie tam zaczniemy czegos szukac

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to nie miejscowość to dzielnica gdańska;-)
taka sobie... lata świetności ma za sobą...
blisko przez most na Stogi i na plaże, blisko do Macro, przy wyjazdowej
trasie z gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tanie sa tam mieszkania, bo to jedna z gorszych dzielnic. Mialam kiedys tam znajomych,ale siedza w więzieniu:p A jezeli chodzi o tej zielony blok to moja kolezanka sie stamtad wyprowadziala, bo ciagle okna stamtad wypadaly! Dlatego osobiscie nie polecam tej dzielnicy.

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
no za piekna dzielnica to nie jest....jezdzi jeszcze autobus 120. Sa tam domki w wiekszosci kilku rodzinne, do tego hotel rafinerii...fakt blisko makro, czy tez centrum, ale osobiscie bym tam nie poszła mieszkac...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki !

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A która dzielnica Gdańska według Was jest bezpieczna .... szyby wylatują no chyba że ktoś sobie taką bibkę urządził fakt wyprowadzają się ludzie z zielonego bloku ..ale tez i wprowadzają nowi takie losy ale to to wybór każdego z nich z osobna mieszkam niedaleko i jakoś tak tragicznie tu nie jest do wszystkiego można przywyknąć a tam gdzie poprzednio mieszkałam dzielnica Brzeźno też się syszy to i owo ale ludzie żyją wszędzie ......i co tez mam nuie polecać tej dzielnicy ???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
okna juz dawno nie lecą , downy sie powyprowadzały i powyjezdzały to i teraz spokój i cisza jest, wszyscy sie znaja w wiekszosci , nikt na nikogo spod byka nie patrzy,jest plac zabaw , restauracja z hotelu , bar 33 dobre jedzenie maja, blisko do makro,blisko na giełde a tam cenki o 1/3 taniej niz wszedzie.czynsze niedrogie, beda blokj robic niedługo .coraz lepiej jest uwazam.jedni sie wprowadzaja inni sie wyprowadzaja, jest rotacja, osiedle jak wszedzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ktos ma łodke to ma 1 km do kanału a stad juz moze płynac wszedzie, do Gdanska na motławe żurawia zobaczyć ,w druga strone do sobieszewa albo na gorki zachodnie,jest blisko marina przed rafineria mozna tam łodeczke, jacht, skuter wodny trzymac , a w centrum co?? blokowiska , korki, psy s****a, głosno ciągle ,tu jest cisza jak na wsi.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
tylko te autobusy jezdza co pol godziny i do tego nie da sie do nich wejsc takie przepelnione. i nikt sie z rady dzielnicy nie zajmie bo po co skoro sie woza autami. sezon idzie turysci to czlowiek wogule do autobusu nie wejdzie masakra...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Popieram poprzednika , teraz musisz odczekać 3 autobusy aby wejsc z wózkiem dziecięcym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na Miałkim Szlaku jest dom do kupienia, chyba dość długo nie mogą go sprzedać. Napiszcie czy warto go kupić, czy dzielnica z punktu widzenia rodziców z dziećmi jest ok?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry