Wrzeszcz
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
super wypożyczalnio-sklep!!! wątek zamknięty Ponad rok temu brałam slub i poszukiwałam sukienki. Mam rozmiar 42, wiec nie...
~aga
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 czerwca 2003

kamera we Wrzeszczu Kamera we Wrzeszczu nie dziala juz od pewnego czasu....na stronach...
~Chris
-

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2003

Znakowanie rowerów Słyszałam, że gdzieś we Wrzeszczu Straż Miejska znakuje rowery. Czy wie ktoś...
linia
4

ostatnia odp. 20 lat temu

dodano: 25 maja 2003

Komputery Logos - Beznadzieja czy Norma ?? Cześć Kupiłem 3 tygodnie temu komputer w firmie Logos we wrzeszczu. Komputer...
~Miki
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2003

Zapraszamy w niedziele na afrykanski koncert! To propozycja dla wszystkich zmęczonych siedzeniem przy wielkanocnym stole....
~MadziaK
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2003

Gdzie obiad weselny dla 25 osób? wątek zamknięty witam!!! czy ktoś mógłby mi polecić jakiś miły lokal w Gdańsku (Wrzeszcz,...
~angel
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 25 marca 2003

Spotkanie Grupy Buliego :) Spotkanie zgodnie z propozycja Magdy: KLUB MECHANIK DS4 PG UL. DO STUDZIENKI...
~buli
16

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 6 lutego 2003

Studentka wynajmie pokój!!! W imieniu Koleżanki ogłaszam;-) Wynajmę mieszkanie/pokój najlepiej w...
Leszek®
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 6 lutego 2003

Tani Internet? Czesc, mam pytanie, Czy ktos nie zna taniego dostawcy Internetu we Wrzeszczu...
~Zbigus
-

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 30 stycznia 2003

Bardzo dobry reportaż foto-video??? A naprawdę wątek zamknięty CYTAT Warto do nich > trafić!!! Dali Nam także bardzo dobry Zespół...
~Niezadowoleni
9

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 21 stycznia 2003

TEA-BO Hej , szukam dobrego klubu sportowego, w kórym można ćwiczyć tea-bo. Czy ktoś...
~Aneta
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 września 2002

jak sie kobiety maja bronić ? poszukując jakiejś szkoły samoobrony odkryłam super klub Akademia Technik...
~Agnieszka888
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 22 września 2002

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15415

postów

2212

wątków

do góry