Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daria - ocena Bardzo fajne meble na wymiar. Dużo różnych modeli w nowoczesnym stylu,...
~Daria
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 5 października 2023

Krzysztof - opinia Odebrałem kuchnię 7 miesięcy po terminie.-w umowie 3% zwrotu z powodu...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 maja 2022

Błażej - opinia Produkt bardzo dobry jakościowo. Pracownicy kompetentni. Wykonanie super....
~Błażej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

Błażej - opinia Produkt bardzo dobry jakościowo. Pracownicy kompetentni. Wykonanie super....
~Błażej
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 maja 2022

Paweł - opinia Pierwszy problem - przyjazd technologów po wykonaniu projektu przez...
~Paweł
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 kwietnia 2022

Oliwia Kamińska - opinia Kilka dni temu firma zrealizowała projekt mojej cudownej zielonej kuchni....
~Oliwia Kamińska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2022

Patryk H. - opinia Obsługa 10000/10!! Pani Dorota jest genialna i pomogła nam ze wszystkim....
~Patryk H.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 7 kwietnia 2022

Hanna Zalewska - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. Od obsługi w city meble, po montaż i efekt finalny....
~Hanna Zalewska
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 stycznia 2022

Robert - opinia wątek zamknięty Wszystko ok, jestem zadowolony z usług
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 19 października 2021

Łukasz J. - opinia wątek zamknięty Kilka dni po montażu szafy okazalo się że jedna szyna się uszkodziła, serwis...
~Łukasz J.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 lutego 2021

Karola Szymanowska - opinia wątek zamknięty Kilka dni po montażu szafy okazalo się że jedna szyna się uszkodziła, serwis...
~Karola Szymanowska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 15 lutego 2021

Jola - opinia wątek zamknięty Zaryzykowałam, choć zupełnie nie kojarzyłam firmy wcześniej. Małymi krokami...
~Jola
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 stycznia 2021

Magda - opinia wątek zamknięty Dołączam do grona zadowolonych klientów GFM. Dziękuję.
~Magda
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 stycznia 2021

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Meble są naprawdę świetne. Od momentu zamówienia po końcowy montaż bardzo...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 11 stycznia 2021

Marlen - opinia wątek zamknięty Do drobnej uwagi, którą zgłosiłam serwis zainterweniował ekspresowo. Ekipa...
~Marlen
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 29 grudnia 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Firma z polecenia, dobry kontakt, sptrawne działanie. Po niecałym miesiącu...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 grudnia 2020

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Jeśli meble na wymiar w Gdańsku to tylko w Gdańskiej Fabryce Mebli. Poleca...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 grudnia 2020

Dariusz - opinia wątek zamknięty Udana realizacja, zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami finansowymi....
~Dariusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 13 grudnia 2020

Renata Lisiecka - opinia wątek zamknięty Mają doświadczenie, pracują z pasją, reagują na wszystkie uwagi klienta. Moja...
~Renata Lisiecka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 grudnia 2020

Kamil - opinia wątek zamknięty Gdańska Fabryka Mebli wykonała dla mnie pięć mieszkań na wynajem. Cena była...
~Kamil
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 grudnia 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry