Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Robert - opinia Wszystko ok, jestem zadowolony z usług
~Robert
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 października 2021

Mariusz - opinia Bardzo nie polecam!!! W czerwcu 2020 roku projekt kuchni, realizacja miała...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 marca 2021

Łukasz J. - opinia Kilka dni po montażu szafy okazalo się że jedna szyna się uszkodziła, serwis...
~Łukasz J.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 17 lutego 2021

Karola Szymanowska - opinia Kilka dni po montażu szafy okazalo się że jedna szyna się uszkodziła, serwis...
~Karola Szymanowska
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 15 lutego 2021

Jola - opinia Zaryzykowałam, choć zupełnie nie kojarzyłam firmy wcześniej. Małymi krokami...
~Jola
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2021

Magda - opinia Dołączam do grona zadowolonych klientów GFM. Dziękuję.
~Magda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 stycznia 2021

Krzysiek - opinia Meble są naprawdę świetne. Od momentu zamówienia po końcowy montaż bardzo...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 stycznia 2021

Marlen - opinia Do drobnej uwagi, którą zgłosiłam serwis zainterweniował ekspresowo. Ekipa...
~Marlen
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 grudnia 2020

Krzysztof - opinia Firma z polecenia, dobry kontakt, sptrawne działanie. Po niecałym miesiącu...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 grudnia 2020

Katarzyna - opinia Jeśli meble na wymiar w Gdańsku to tylko w Gdańskiej Fabryce Mebli. Poleca...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 grudnia 2020

Dariusz - opinia Udana realizacja, zgodnie z oczekiwaniami i możliwościami finansowymi....
~Dariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 grudnia 2020

Renata Lisiecka - opinia Mają doświadczenie, pracują z pasją, reagują na wszystkie uwagi klienta. Moja...
~Renata Lisiecka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 grudnia 2020

Kamil - opinia Gdańska Fabryka Mebli wykonała dla mnie pięć mieszkań na wynajem. Cena była...
~Kamil
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 grudnia 2020

Dorotka - opinia Oni zabudują wszystko mam wrażenie. Nie spotkałam się jeszcze z takimi...
~Dorotka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 grudnia 2020

Weronika - opinia Jak byłam oglądać i zamawiać meble to salony były otwarte. Potem wiadomo...
~Weronika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2020

Ilona Maj - opinia Meble są naprawdę genialne. Zastanawiałam się czy to dobra decyzja zamawiać w...
~Ilona Maj
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 listopada 2020

Mateusz - opinia W GFM złożyłem zamówienie dwa tygodnie temu. Ku mojemu zaskoczeniu cały...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2020

Ryszard - opinia Polecam kontakt z Panią Dorotą z salonu w City Meble. Bardzo kompetentna...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 listopada 2020

Alicja K. - opinia Jeżeli szukasz rozwiązań na wymiar to ta firma będzie dobrtm wyborem. Polecam...
~Alicja K.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 listopada 2020

Patrycja - opinia Dołaczam do grona zadowolonych klientów GFM. Kuchnia, którą otrzymałam w...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 listopada 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry