Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorotka - opinia wątek zamknięty Oni zabudują wszystko mam wrażenie. Nie spotkałam się jeszcze z takimi...
~Dorotka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 grudnia 2020

Weronika - opinia wątek zamknięty Jak byłam oglądać i zamawiać meble to salony były otwarte. Potem wiadomo...
~Weronika
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 grudnia 2020

Ilona Maj - opinia wątek zamknięty Meble są naprawdę genialne. Zastanawiałam się czy to dobra decyzja zamawiać w...
~Ilona Maj
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 listopada 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty W GFM złożyłem zamówienie dwa tygodnie temu. Ku mojemu zaskoczeniu cały...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 listopada 2020

Ryszard - opinia wątek zamknięty Polecam kontakt z Panią Dorotą z salonu w City Meble. Bardzo kompetentna...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 listopada 2020

Alicja K. - opinia wątek zamknięty Jeżeli szukasz rozwiązań na wymiar to ta firma będzie dobrtm wyborem. Polecam...
~Alicja K.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 listopada 2020

Patrycja - opinia wątek zamknięty Dołaczam do grona zadowolonych klientów GFM. Kuchnia, którą otrzymałam w...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 listopada 2020

Irena Mikusek - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa.Szybka i terminowa realizacja.Pani Dorotka...
~Irena Mikusek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 8 października 2020

Ryszard - opinia wątek zamknięty Dziękujemy Panu Bartkowi za dużą pomoc i profesjonalne podpowiedzi . Wszystko...
~Ryszard
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2020

Izabela - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona zarówno z projektu jak i jakości mebli. Pani Paula...
~Izabela
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 kwietnia 2020

Chester - opinia wątek zamknięty Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Precyzyjny szybki i bezpłatny pomiar....
~Chester
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Jacek - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam GFM. Jestem bardzo zadowolony z projektu i współpracy z Panią...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 listopada 2019

Meble kuchenne wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona z usługi. Meble kuchenne wyszły lepiej niż...
~Małgorzata
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 października 2017

Opinia wątek zamknięty Wszystko przebiegło prawidłowo i szybko. Ogólnie polecam
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 września 2017

zgodnie z projektem wątek zamknięty U mnie montaz kuchni skonczyl sie w zeszlym tygodniu, wszystko ok, zgodnie z...
~Gosia W.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 września 2017

Meble na wymiar do pokoju dziecinnego wątek zamknięty Szczerze polecam. Wysoka jakość świadczonych usług.
~Dan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 marca 2017

Zdecydowanie polecam. Bardzo miła i kompetentna obsługa. wątek zamknięty Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony poziomem obsługi jaki towarzyszył...
~Maciej
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 marca 2017

Meble wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z mebli zamówionych w tej firmie. Zostały bardzo...
~Aneta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry