Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Basia - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegów przeprowadzonych przez doktor Olę. Ma...
~Basia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 marca 2022

Iga - opinia wątek zamknięty Wspaniała obsługa, pozytywna energia od samego wejścia.... Bardzo dziękuję za...
~Iga
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Wspaniałe podejście do pacjenta. Dziękuję
~Magdalena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

Maria - opinia wątek zamknięty Polecam szczerze zabiegi z zakresu medycyny estetycznej- dr Magda Brona-...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Szczerze polecam !!! wątek zamknięty Szczerze polecam zabiegi w Gdańskiej Klinice Urody. Skorzystałam z zabiegu...
~Diana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 grudnia 2017

Warto wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegów modelowania sylwetki- cellulitis przestał...
~Asia
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 grudnia 2017

Marzenia się spełniają wątek zamknięty Fantastyczne miejsce. Cudowny Personel. Zabiegi na najwyższym poziomie. Po...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 listopada 2017

As jakości ME. wątek zamknięty Nowoczesny kącik urody bez zbędnego nadęcia, profesjonalna obsługa, dyskretna...
~Alina chojnacka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Polecam!!!! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i szeroki wachlarz zabiegów.Idealne miejsce i...
~ŻANETA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 listopada 2017

Profesjonalny salon urody wątek zamknięty Doskonały sprzęt i specjaliści,którzy znają się na rzeczy.warto,wracam jako...
~Gustaw
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Jestem pod ogromnym wrażeniem ! wątek zamknięty Takiego miejsca na mapie trójmiasta jeszcze nie widziałem. Od samego wejścia...
~Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Najlepsza klinika na pomorzu. wątek zamknięty Najlepsza klinika na pomorzu. Miła atmosfera,przede wszystkim i co chyba...
~Marzena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Zabieg plazmą wątek zamknięty Polecam serdecznie. Miałam przyjemność skorzystania z usług kliniki, zabieg...
~Mirosława Rudnicka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Klinika godna polecenia wątek zamknięty Skorzystałam z usług Gdańskiej Kliniki Urody w zakresie zbiegów kosmetologii...
~Grażyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

najlepsza klinika w trojmiescie wątek zamknięty Super atmosfera i przemiły personel wraz z szefowa sprawia iź chce sie do...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry