Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tatiana - opinia wątek zamknięty Absolutnie współpraca godna polecenia! Od początku kontakt serdeczny,...
~Tatiana
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2021

Polecam firmę wątek zamknięty Jakość obsługi na etapie oferty idealna , przystępność cen bardzo...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 marca 2018

PERFEKCYJNIE wątek zamknięty Polecam wszystkim, perfekcyjna obsługa od samego początku...
~Wymagająca
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 października 2015

Sensowny stosunek ceny do jakości wątek zamknięty Szukałem okien drewnianych ze szprosami, zebrałem kilka ofert i ta okazała...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 maja 2014

IDEALNA FIRMA wątek zamknięty Szukałam okien w kilku firmach, jednak Gdańskie Centrum przebiło...
~jagoda
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 marca 2014

Zdecydowanie tak wątek zamknięty Wymieniałem okna w falowcu, wysłałem e-maile do 20 róznych firm z trójmiasta...
~Damian
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2013

Zadowolony klient wątek zamknięty Witam, W zeszłym miesiącu skorzystałem z usług Gdańskiego Centrum Okiennego....
~Daniel
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

zadowolony klient wątek zamknięty nic dodać nic ująć pewnie solidnie bezproblemowo firma się spisała
~Heniutek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

pozytywna opinia wątek zamknięty polecam wszystko w najlepszym porządku jak w allegro szybko sprawnie a towar...
~KoleKcjoner
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 marca 2012

pozytywna wątek zamknięty obsługa bardzo dobra asortyment bogaty można na prawdę znaleźć wszystko...
~Radzyński
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 marca 2012

POLECAM!!! wątek zamknięty jestem zadowoloną klientką, usługa szybka sprawna, drzwi bardzo wysokiej...
~Janina K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

bez kozery profeska wątek zamknięty polecam zamówienie zrealizowane w terminie towar bez wad montaż pierwsza...
~Grzesiek K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 marca 2012

Joanna K. - opinia wątek zamknięty Wszystko na 6 polecam, piękny fornir na drzwiach aż miło popatrzeć , drzwi z...
~Joanna K.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 marca 2012

Drzwi spełniły moje oczekiwania a ekipa się postarała wątek zamknięty Drzwi pożarowe okazały się także estetyczne. Montaż pierwsza klasa. Polecam...
~biuro bakson
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

jestem zadowolony z usług centrum wątek zamknięty chyba wszystkie oceny na 6, prosiłem o tanei okna a zaproponowano mi tanie i...
~Jerzy Brzeźno
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Ok polecam wątek zamknięty wszystko ok solidna firma
~Kazik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2012

jestem zadowolonym klientem wątek zamknięty polecam bez zastrzeżeń, kupiłem okna nietypowe i drzwi przesuwane, gdzie...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 lutego 2012

polecam rzetelnie się wywiązali ze zlecenia wątek zamknięty jestem zadowolony z usług tej firmy, terminowo a okna na klasycznych ciepłych...
~Janusz46Żabianka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lutego 2012

zdecydowanie polecam wątek zamknięty polecam zdecydowanie Szukałam i znalazłam firmę , którą zdecydowanie mogę...
~Anka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Zadowolenie to chyba najlepsze określenie. wątek zamknięty Centrum Okienne zapewniło mi kompetentne doradztwo i wysokiej jakości...
~Joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry