Gdańskie Lodowisko

Lodowiska

Gdańsk, pl. Zebrań Ludowych

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Bardzo fajne miejsce wątek zamknięty Obsluga w porzadku, zawsze mozna naostrzyc wypozyczone lyzwy. Muzyka bardzo...
~mario
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 stycznia 2017

Jest super wątek zamknięty Super i tyle 😀 Bardzo miła obsługa , fajne dziewczyny sprzedające...
~Ja
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 grudnia 2016

ok wątek zamknięty Muzyka i obluga w lyzwiarni super. Można pozartowac. Urocza i mila obsługa w...
~niedzielne chlopaki
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 listopada 2016

Dziura na dziurze wątek zamknięty Lodowisko to jest świetnym rozwiązaniem, jeśli ktoś ma ochotę pójść sobie ze...
~Adrianna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 listopada 2016

Ala Jakusz wątek zamknięty Bardzo fajne lodowisko.
~Ala
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 listopada 2016

Było nieźle. wątek zamknięty Uważam za niesłychanie ważne aby młodzież a w szczególności jej opiekunowie...
~Adam
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 marca 2016

ocena wątek zamknięty Ocena ogólna dobra jedynie niezadowoleni byliśmy z łyżew z wypożyczalni;...
~Karol
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lutego 2016

Jest OK:) z jednym minusem wątek zamknięty Muzyka jest ok:) Obsługa miła :)Tłoczno-pewnie dlatego takie wysokie ceny. Są...
~kobieta pow. 40 lat
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 stycznia 2016

Rekreacyjnie daje radę wątek zamknięty Nie będę oszukiwać, szału nie ma. Ale da się jeździć - HO zdecydowanie tafla...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lutego 2016

Podziękowanie dla obsługi technicznej i medycznej wątek zamknięty W Walentynki na pierwszej ślizgawce wybiłam sobie bark Jestem bardzo...
~Wioletta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lutego 2016

Nie jest tak źle, można jeździć ale lepiej mieć własne łyżwy wątek zamknięty Lodowisko jak lodowisko. Jeśli spodziewasz się olimpijskiej jakości to...
~M&M
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Ślizgawka na placu zebrań, to delikatnie mówiąc TRAGEDIA!!!!!!!! wątek zamknięty Łyżwy tępe!!! sznurowadła z supłami!!! KIBLE OSZCZANE I BRUDNE DO BÓLU, nikt...
~natrix
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

Chodzę od 5 lat wątek zamknięty Mam porównanie z Oliwią. Owszem bywa tłoczno ale tylko w określone dni i...
~monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 grudnia 2015

Tragiczna obsługa. wątek zamknięty Lodowisko generalnie dobre z wyjątkiem obsługi. Panie w kasie pospieszają...
~Bat
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 grudnia 2015

Fantastycznie wątek zamknięty Było superr i jadę jutro
~ja
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

Masakra nie lodowisko!!!! wątek zamknięty Masakra nie lodowisko!!!! Byłam kilkakrotnie i za kzadym razem to samo!!! Nic...
~ania p
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

Polecem wątek zamknięty Jak czytam te niektóre opinie to normalnie masakra . A wcale tak nie jest ....
~Iwona
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 lutego 2013

Mogło być lepiej wątek zamknięty Ogólnie bardzo kiepski lód kiedy wchodzi się na drugiej zmianie. Obsługa...
~draxxio
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Wszystko super wątek zamknięty Jeżdzę na tym lodowisku prawie co roku i zawsze jest świetnie. Doskonałe...
~Carr
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM wątek zamknięty Głębokie wyrwy w lodzie. Zbyt głębokie żeby lodowisko było bezpieczne. Przy...
~djpk
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 stycznia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
183

postów

117

wątków

do góry