Widok

Gdańskie Tarasy

Lokalizacja inwestycji pozwala na szybką komunikację z centrum miasta, jak i obwodnicą. Niedaleko od budynku znajduje się malownicze jezioro, dodatkowo szybko można stąd dotrzeć na Kaszuby. Niedaleko jest także do dużego kompleksu handlowego. Inwestycja jest dwuetapowa. W pierwszym etapie powstaje pięciokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, który składać się będzie z trzech klatek z windą prowadzącą z hali garażowej do mieszkań. W jednej z klatek winda dojeżdżać będzie nawet do ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajne metraże i atrakyjna lokalizacja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe osiedle.

Świetny pomysł z tą siłownią na dachu a przy tym ładne mieszkania.

Myśle ze się będzie dobrze mieszkało.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tarasy

piekny zabieg marketingowy... a budynek.. wstrętny... tfu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

widziałem, ohyda
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Już nie mogę się doczekać własny kont i siłownia szkoda że brak komurek lokatorskich
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy cos wiadomo co to za deweloper i jakości wykonani poprzednich inwestycji?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć,
Mógłbyś podzielić się opiniami nr. inwestycji Gdańskie Tarasy?
Planuje kupić u nich mieszkanie i szukam więcej opini na temat dewelopera.

Invest pel

Czy ktoś kupił juz mieszkanie na gdańskich tarasach deweloper investpel?

Gdańskie tarasy

Mamzamiar kupić tam mieszkanie szukam ludzi którzy juz tam kupili :)podzielimy się opiniami dzieki
Dołączam się do pytania, czy jest ktoś kto kupił już tam mieszkanie? Czy ten deweloper jest sprawdzony i rzetelny?

Invest pel

Jestem w trakcie podpisania umowy rezerwacyjnej sprawdzam dewelopera od wszystkich stron dam znać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Invest pel

A pan/i kupuje tam mieszkanie?

Gdańskie tarasy

Jestem zainteresowany jednym z mieszkań, mógłby/mogłaby Pan/Pani napisać coś więcej po sprawdzeniu dewelopera?

Invest pel Janusz Pellowski

Opóźnienie w jednej z inwestycji ponad rok.

Coś więcej?

Witam,
Właśnie się zastanawiam nad kupnem mieszkania na osiedlu Gdańskie Tarasy.
Czy może ktoś coś więcej napisać o inwestycji; jakoś wykonania, późniejsze koszty eksploatacyjne, gwarancja terminu wykonania, opinie o wykonawcy, deweloperze?
Czy warto, jeśli lokalizacja przy obwodnicy odpowiada.

Investpel

Witam za dużo informacji nie ma o tym deweloperze jestem w trakcie kupna mieszkania na gdańskich tarasch tez mam trochę obawy na temat tej inwestycji

Ania

Hej czy ktoś zakupił już jakieś mieszkanie ? I gdzie jest reszta opini miało być 15 ????

Zawarłem umowę rezerwacyjną. Jak na razie wszystko wydaje się ok. Inwestycja w trakcie realizacji. Kontakt z developerem ok. Jeżeli będę miał jakieś zastrzeżenia/uwagi, na pewno opiszę.

Mało dostępnych zdjęć. Wizualizacja nie przedstawia zdjęć z każdej strony budynku.

On

To prawda

Na terenie budowy i wokoło panuje straszny bałagan pełno błota ...butelki po ćwiartkach ...opakowania po papierosach .....wspaniała wizytówka dla tej firmy .....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

To prawda ale nie ma co sie dziwic jak 90% pracownikow jest ze wschodu :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam mieszkanie

Kupiliśmy z mężem mieszkanie w Gdańskich Tarasach z miesiąc temu, umowa deweloperska jest już podpisana to koszt zależny od metrażu mieszkania, my płaciliśmy około 700 zł, ten koszt płaci się po połowie z deweloperem. Przedstawicielem jest Ratajczak Nieruchomości, niektórych pracowników ma mniej lub bardziej doinformowanych co do przekazywania informacji odnośnie tej inwestycji. Ogólnie można się z nimi dogadać. Największym, moim zdaniem, problemem jest brak komórek lokatorskich, ale to wszystko zależy od potrzeb. Codziennie przejeżdżam obok tej inwestycji więc mam stały "nadzór" nad postępem prac. Moim okiem nie jest źle, nawet idą szybciej niż Hossa która buduje się metr dalej. Ciężko tu mówić o tym czy deweloper jest solidny i jak duże będą koszty eksploatacyjne, bo nigdy nie miałam doświadczenia z tym deweloperem ale mam nadzieję że nas nie zawiedzie. Dostaliśmy wiadomość że pomiędzy blokiem etapu I a II ma powstać blok trzeci więc pierwsze co należy zrobić po wprowadzeniu to zainwestować w rolety w oknach bo będzie ciasto, dlatego między innymi robią te bajery na dachu bo dookoła nie ma miejsca na zagospodarowanie wolnej przestrzeni czego wymagają przepisy. Moim zdaniem jest to fajne miejsce i cena dość niska dlatego my zaryzykowaliśmy.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajne

osiedle na pewno godne uwagi ze względu na przystępne ceny, szukam czegoś niedrogiego na Jasieniu i to spełnia w sumie moje oczekiwania

Grupa osiedlowa na Facebooku "Osiedle Gdańskie Tarasy"

Zapraszam przyszłych mieszkańców do dołączenia do grupy osiedlowej na Facebooku - można wyszukać po "Osiedle Gdańskie Tarasy" :)

Garaż podwodny

Zwrócił ktoś uwagę, że na wjeździe do garażu postawili prowizoryczną tamę? Obserwuje tą inwestycję, zrezygnowałem z zakupu ponieważ nawet przy mniejszych deszczach garaż zostaje zlany a co dopiero jak będzie oberwanie chmury?

Podwodny garaż

Przy którym budynku to zauważyłeś?

Opinia

Każdy chwali swoje a każdy deweloper ma swoje za uszami. Nie chodzi mi o negatywne opinie tylko moje subiektywne odczucie. Przejeżdżam codziennie obok wjazdu do garażu .Naprzeciw kontenera w którym jest punkt sprzedaży, deweloper robi jakieś prace które mają pewnie na celu zabezpieczenie garażu przed zalaniem. Mnie zastanawia czy to tylko jeden wjazd/wyjazd? Bo jeśli tak, to może być korek w garażu jak Hossa zakończy inwestycje obok? I pytanie gdzie mają stawiać swoje auta ci którzy nie mają miejsc w garażu? A co jak jeszcze przyjedzie rodzina w odwiedziny?. Lotos i mieszkańcy Bulwarów nie będą zapraszać, żeby ktoś stawiał auta na ich obszarze. Pozdrawiam

Tak, jak się tu ktoś zdecydował na zakup mieszkania to znaczy że mu pasuje, nie chce mi się wierzyć że ludzie nie sprawdzają i nie oglądają przed zakupem miejsca gdzie powstaje osiedle

Zakładam że te wszelkie tamy i prowizorki są chwilowe, nie takie cuda już widziałem na osiedlach które finalnie znikały a po latach moi znajomi są bardzo zadowoleni z mieszkań na tych osiedlach

Inne tematy z forum Gdańskie Tarasy

Invest Pel developer gdańskie tarasy (7 odpowiedzi)

Proszę o jakieś informacje na temat developera ,bardzo ciężko coś wyszukać na temat po za...

invest pel (9 odpowiedzi)

Proszę o opinie dotyczące dewelopera i inwestycji Gdanskie tarasy?

Złe doświadczenia deweloper Invest Pel Janusz Pellowski (4 odpowiedzi)

Inwestycja w Gdyni-wlasnosc miała zostać przekazana do końca lutego 2018r.Do dnia dzisiejszego...

do góry