Widok

Gdańskie Tarasy

Gdańsk Temat dostępny też na forum:
Lokalizacja inwestycji pozwala na szybką komunikację z centrum miasta, jak i obwodnicą. Niedaleko od budynku znajduje się malownicze jezioro, dodatkowo szybko można stąd dotrzeć na Kaszuby. Niedaleko jest także do dużego kompleksu handlowego. Inwestycja powstaje etapami. W pierwszym etapie powstał pięciokondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy, który składa się z trzech klatek z windą prowadzącą z hali garażowej. W jednej z klatek winda dojeżdża nawet do rekreacyjnego tarasu na dachu. ...
więcej o inwestycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

fajne metraże i atrakyjna lokalizacja
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

gdańskie tarasy

Dziękujemy za opinie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę bardzo, na własne życzenie na te opinie pracowaliście.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe osiedle.

Świetny pomysł z tą siłownią na dachu a przy tym ładne mieszkania.

Myśle ze się będzie dobrze mieszkało.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7

Juz powinno się mieszkać a jednak tak nie jest
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdańskie tarasy

Dziękujemy za opinie! 1 i 2 etap odebrany, następne (zgodnie z planem) w budowie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgodnie z jakim planem? Zgodnie z planem podczas rezerwacji to do czerwca IV etap miał powstać. Nigdy więcej! Plan co miesiąc się wydłużał o miesiąc, fajnie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę uzbroić się w cierpliwość, gdyż przedłużać będzie się tak do roku, jak w przypadku I i 2 etapu.Uprzedzam to nie koniec, najlepsze jeszcze przed wami.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już nie mogę się doczekać własny kont i siłownia szkoda że brak komurek lokatorskich
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy cos wiadomo co to za deweloper i jakości wykonani poprzednich inwestycji?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne inwestycje

Proszę zerknąć na poprzednie inwestycje np. Orłowskie tarasy - naprawdę dobra jakość
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć,
Mógłbyś podzielić się opiniami nr. inwestycji Gdańskie Tarasy?
Planuje kupić u nich mieszkanie i szukam więcej opini na temat dewelopera.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańskie tarasy

Dziekujemy za opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Invest pel

Czy ktoś kupił juz mieszkanie na gdańskich tarasach deweloper investpel?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańskie tarasy

Mamzamiar kupić tam mieszkanie szukam ludzi którzy juz tam kupili :)podzielimy się opiniami dzieki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dołączam się do pytania, czy jest ktoś kto kupił już tam mieszkanie? Czy ten deweloper jest sprawdzony i rzetelny?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Invest pel

Jestem w trakcie podpisania umowy rezerwacyjnej sprawdzam dewelopera od wszystkich stron dam znać
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Invest pel

A pan/i kupuje tam mieszkanie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańskie tarasy

Jestem zainteresowany jednym z mieszkań, mógłby/mogłaby Pan/Pani napisać coś więcej po sprawdzeniu dewelopera?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

czy juz pan sprawdził tego Dewelopera ,wogóle on istnieje czy tylko w internecie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

poprzednie inwestycje

Proszę zerknąć na poprzednie inwestycje np. Kasztanowa, Łowicka - przed pandemią wszystko było wydawane zgodnie z planem, mieszkańcy zadowoleni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupilam

Odbiór mial mieć miejsce w czerwcu 2020. Jest styczeń 2021 i cisza
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
Właśnie się zastanawiam nad kupnem mieszkania na osiedlu Gdańskie Tarasy.
Czy może ktoś coś więcej napisać o inwestycji; jakoś wykonania, późniejsze koszty eksploatacyjne, gwarancja terminu wykonania, opinie o wykonawcy, deweloperze?
Czy warto, jeśli lokalizacja przy obwodnicy odpowiada.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Investpel

Witam za dużo informacji nie ma o tym deweloperze jestem w trakcie kupna mieszkania na gdańskich tarasch tez mam trochę obawy na temat tej inwestycji
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, ja kupiłam mieszkanie w tej inwestycji, nie ukrywam że cena jest dla mnie najważniejsza dlatego ta lokalizacja i ten deweloper. Miałam na poczatku pewne obawy ale póki co umowa podpisana i akurat tu nie zanosi się na żadne opóźnienia, mimo pandemii całkiem sprawnie im te prace na budowe postępują
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 10

Duze opóźnienia

Jak to? Przecież 1 etap jest opozniony juz ok. 5 miesięcy (odbiory planowane byly na marzec 2020). Nie ma żadnych informacji, kiedy dostaniemy nasze mieszkania, ciagle nas zwodzą, mamy nadzieje, ze do konca roku....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkaniec

Opóźnienie 1 etapu na chwilę obecną to 6 miesięcy. Patrząc na ślimacze tempo i ogólny bałagan jaki tam panuje, będzie dobrze jak skończą do końca roku. Blok jest ładny tylko z zewnątrz i to wszystko. Mieszkania są bardzo źle zaprojektowane. Wentylacje / kominy budowane są zupełnie inaczej niż na planach. Zajmują więcej miejsca lub stoją na środku pomieszczenia. Niektórzy mają nawet jakieś zabudowy na sufitach.

Garaż ma jakieś dziwne okna, które są podobno dolotami powietrza. Wewnątrz zwisają kable i rurki. Wszystko wygląda na rozpoczęte i niedokończone.

Od maja róg budynku nie ma elewacji, bo podobno tam jakieś specjalne techniki trzeba stosować.

Drugi etap jest w jeszcze gorszym stanie. Nie widać, żeby cokolwiek się tam w ostatnim czasie działo.

Generalnie się nie opłaca. Cena niska, ale jakość fatalna. Jeśli ktoś jeszcze ma szanse się wycofać to niech to zrobi jak najszybciej. Kontakt z deweloperem jest tragiczny. O niczym nie informują.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 2

I i II etap odebrane

I i II etap to etapy odebrane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ania

Hej czy ktoś zakupił już jakieś mieszkanie ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawarłem umowę rezerwacyjną. Jak na razie wszystko wydaje się ok. Inwestycja w trakcie realizacji. Kontakt z developerem ok. Jeżeli będę miał jakieś zastrzeżenia/uwagi, na pewno opiszę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

gdanskie tarasy

Na pewno! mieszkania na 1 i 2 etapie sprzedane, wcześniej zostało tez sprzedane wiele poprzednich inwestycji np. kasztanowa, łowicka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mało dostępnych zdjęć. Wizualizacja nie przedstawia zdjęć z każdej strony budynku.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

On

To prawda
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedz

Polecam przyjechać na osiedle i zobaczyć dlaczego... można sobie podać rękę przez balkon z blokami hossy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na terenie budowy i wokoło panuje straszny bałagan pełno błota ...wspaniała wizytówka dla tej firmy .....
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 4

Tak to prawda ,wygląda jak budowa bez nadzoru
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłam mieszkanie

Kupiliśmy z mężem mieszkanie w Gdańskich Tarasach z miesiąc temu, umowa deweloperska jest już podpisana to koszt zależny od metrażu mieszkania, my płaciliśmy około 700 zł, ten koszt płaci się po połowie z deweloperem. Przedstawicielem jest Ratajczak Nieruchomości, niektórych pracowników ma mniej lub bardziej doinformowanych co do przekazywania informacji odnośnie tej inwestycji. Ogólnie można się z nimi dogadać. Największym, moim zdaniem, problemem jest brak komórek lokatorskich, ale to wszystko zależy od potrzeb. Codziennie przejeżdżam obok tej inwestycji więc mam stały "nadzór" nad postępem prac. Moim okiem nie jest źle, nawet idą szybciej niż Hossa która buduje się metr dalej. Ciężko tu mówić o tym czy deweloper jest solidny i jak duże będą koszty eksploatacyjne, bo nigdy nie miałam doświadczenia z tym deweloperem ale mam nadzieję że nas nie zawiedzie. Dostaliśmy wiadomość że pomiędzy blokiem etapu I a II ma powstać blok trzeci więc pierwsze co należy zrobić po wprowadzeniu to zainwestować w rolety w oknach bo będzie ciasto, dlatego między innymi robią te bajery na dachu bo dookoła nie ma miejsca na zagospodarowanie wolnej przestrzeni czego wymagają przepisy. Moim zdaniem jest to fajne miejsce i cena dość niska dlatego my zaryzykowaliśmy.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

.

W obecnej chwili mało co się dzieje na budowie, praktycznie nic. Czy budowa szybko idzie w porównaniu do pobliskiej budowy Hossy? Nie sądzę. Do niedawna sprawiał takie wrażenie, ale w tym czasie jak Investpel budował 2 budynki to Hossa zdążyła postawić całe osiedle składające się z 16 budynków. Mało tego, Investpel jest ciagle zalewany przez choćby mały deszczyk i z hal garażowych co chwile jest odpompowywana woda. Współczuje sąsiadom, samowolka budowlana. Wspomnę, że inwestor, architekci i inżynierzy wpadli na cudowny pomysł fitnessu na tarasie (dachu), lecz sami nie wiedzą do końca jak to zrobić by miało ręce i nogi, więc uważajcie na wilgoć i pleśń na ostatnich (z dachu) i dolnych piętrach (od hal garażowych).
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Grupa osiedlowa na Facebooku "Osiedle Gdańskie Tarasy"

Zapraszam przyszłych mieszkańców do dołączenia do grupy osiedlowej na Facebooku - można wyszukać po "Osiedle Gdańskie Tarasy" :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

gdańske tarasy

Witaj p.Magdo grupę znalazłem(chyba) ale żadnych konkretnych wpisów.(a może źle szukałem)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Garaż podwodny

Zwrócił ktoś uwagę, że na wjeździe do garażu postawili prowizoryczną tamę? Obserwuje tą inwestycję, zrezygnowałem z zakupu ponieważ nawet przy mniejszych deszczach garaż zostaje zlany a co dopiero jak będzie oberwanie chmury?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Podwodny garaż

Przy którym budynku to zauważyłeś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinia

Każdy chwali swoje a każdy deweloper ma swoje za uszami. Nie chodzi mi o negatywne opinie tylko moje subiektywne odczucie. Przejeżdżam codziennie obok wjazdu do garażu .Naprzeciw kontenera w którym jest punkt sprzedaży, deweloper robi jakieś prace które mają pewnie na celu zabezpieczenie garażu przed zalaniem. Mnie zastanawia czy to tylko jeden wjazd/wyjazd? Bo jeśli tak, to może być korek w garażu jak Hossa zakończy inwestycje obok? I pytanie gdzie mają stawiać swoje auta ci którzy nie mają miejsc w garażu? A co jak jeszcze przyjedzie rodzina w odwiedziny?. Lotos i mieszkańcy Bulwarów nie będą zapraszać, żeby ktoś stawiał auta na ich obszarze. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, jak się tu ktoś zdecydował na zakup mieszkania to znaczy że mu pasuje, nie chce mi się wierzyć że ludzie nie sprawdzają i nie oglądają przed zakupem miejsca gdzie powstaje osiedle
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zakładam że te wszelkie tamy i prowizorki są chwilowe, nie takie cuda już widziałem na osiedlach które finalnie znikały a po latach moi znajomi są bardzo zadowoleni z mieszkań na tych osiedlach
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zastanawiam się nad kupnem, polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Kiedy odbiory etapu 1?

Czy ktoś z Was orientuje się kiedy będę odbiory budynku z etapu nr 1? Co mówi deweloper i czy uważacie, że to realne?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też kupiłem tu mieszkanie, i tak z obserwacji widać że przy dobrych wiatrach nasz 1 etap będzie w 3 kwartale 2020 r, sugeruję się tym że nie mogą oddać mieszkań bez zakończenia wykończenia garażu, wind, terenu przylegającego do budynku który zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom, a jak widać odległości budowy II i III etapu od naszego są niewielkie. Jak znam życie odbiór będzie z II, a nawet III etapem razem gdyż ich realizacja powiązana jest z przekazywaniem środków finansowych między etapami, których nie znamy (nie mówiąc że zaczną IV etap). Mi mówili że będą II etapy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobno etap III ma ruszyć w pierwszym półroczu 2020. Budynek wielkością ma być podobny do etapu I więc budowa też potrwa. Jeżeli chodzi o zagospodarowanie terenu to nie powinien mieć wpływu na odbiór etapu I. Oddzielać go będzie ul. Komedy. Deweloper podobno zobowiązał się wydać nabywcom lokale etapu I do końca I kwartału 2020 oraz uporządkować i zagospodarować nieruchomości wspólne etapu I do końca drugiego kwartału 2020. Jest jednak jedno ale... Warunki atmosferyczne uniemożliwiające prowadzenie inwestycji...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opóźnienie w oddaniu 1 etapu

Tak kupiliśmy z mężem mieszkanie w I etapie i jest opóźnienie w oddaniu budynku, na razie 3mc ( mieli oddać pod koniec marca a przewidują oddanie na koniec czerwca)... przedstawiciel dewelopera poinformował Nas o tym telefonicznie w grudniu... nie jest to optymistyczna wiadomość..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pierwszy etap.

Piszecie państwo że deweloper zmienił termin oddania pierwszego etapu o trzy miesiące.A jak przedstawia się sytuacja względem nie dotrzymania terminu ?Czy obowiązują jakieś kary umowne ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

W umowie jest zapis o obniżeniu ceny w przypadku opóxnienia...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

odebrane

Pierwszy i drugi etap już odebrane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Etap 4

A my właśnie zastanawiamy się nad kupnem mieszkania w etapie 4. Odbiór byłby na 3 kwartał 2021 roku. Budynek ma stać na działce między 1 a chyba 3 etapem. Według planu zagospodarowania przestrzennego to mieszkania narożne od strony Hossy będą miały okna na domek który się tam wybudowal. Ciekawe czy to domek właściciela który chce kasę od dewelopera wyciągnąć za działkę?? Polecacie zakupić tam mięszkanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gdańskie Tarasy

Witam czytam te wszystkie wpisy i się zastanawiam .Pierwszy etap to budynek na przeciwko biura sprzedaży?Drugi etap to budynek za nim .Czwarty etap na miejscu biura budowy i obecnym wzniesieniu.A gdzie trzeci etap?!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja kupiłem mieszkanie w 1 etapie narożne będę miał widok na bok bloku hossy odległość będzie ok 10m polecam tam kupić mieszkanie dobra cena i rozwijająca się cześć Gdańska dodam ze kupiłem na wynajem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Gdańskie Tarasy

Dziękuję za informację co do czwartego etapu budowy.Jednsk ciężko mi sobie wyobrazić wciśnięty tam jeszcze jeden blok.
Będzie ciasno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Kiedy ma Pan odbiór mieszkania? Czy są jakieś przesunięcia? Zastanawiam się nad zakupem mieszkania w IV etapie, ale nie mają jeszcze pozwolenia na budowę.. i czytam opinie o inwestycji z Gdyni, że mieszkania oddane i do tej pory nie ma przeniesienia praw własności...Dziekuje za odpowiedz
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
3 etap jest tam gdzie biuro sprzedaży, z kolei czwarty pomiędzy 1 a 2 etapem...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

etap 3 jest tam, gdzie biuro sprzedaży.

Etap 4 za budynkiem nr 2, bliżej obwodnicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Etap 4

Ta odpowiedź jest zupełnie nie realna. Nie ma takiej możliwości aby etap 4 powstał za blokiem etapu 3.Proszę nie wprowadzać w błąd innych osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, etap 3 z jednej strony będzie przy ul. Komedy, z drugiej będzie graniczył z działką Moodo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Etap 4 ma być pomiędzy etap 1 a etap 2 - równolegle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Etap trzeci

Umowy miały być podpisane do 10 marca.Czy ktoś logicznie potrafi wytłumaczyć dlaczego jest przesunięcie terminu.Zaczynam się obawiac tej inwestycji.Etap pierwszy też posuwa się w zòłwim tempie.Czyzby deweloper miał problemy,finansowe?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Umowy

A jak się z tego deweloper tłumaczy?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

czekam tez na etap 3.zbywana jestem o 6 miesięcy .czas na rezygnację
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

III etap

Trzeci etap to pierwszy budynek od wschodu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak wnioskuję po ich wizualizacjach IV etap jest między I a II etapem, między budynkami będzie około 10m, fajne co. I do tego wjazd IV etapu będzie od podwórka 1 etapu. Trzeci etap jest na miejscu biura. Piękne były ich wizualizacje ach te wirtualne ich bajery .....
pozdrawiam i życzę zdrowia w dobie KW
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

3 ETAP

Zakupiłem mieszkanie w etapie 3, który ma znajdować się na wzniesieniu za biurem. Na dzień dzisiejszy przesunięto termin składania wniosków o kredyt na lipiec. To bardzo odległy termin... Jedyna informacja od sprzedawcy to taka, że uzyskali własność działki i teraz czekają na pozwolenie na budowę co przesuwa możliwość składania wniosków. Naturalnie za tym pójdzie z pewnością opóźnienie odbiorów mieszkań w 3 etapie. Jeśli są tu osoby z etapu 3 proszę o kontakt na grupie FB.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

FB

Witam nie zabardzo mogę odnaleźć grupę.Wpisuje" Osiedle Gdańskie Tarasy" i nic brak wyników.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opóźnienia, opóźnienia i jeszcze raz opóźnienia

W dodatku brak konktaktu z deweloperem. Strasznie irytujące przedsiębiorstwo. Co z tego, ze budynek ładny i tani, jak cała reszta leży
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

I etap pół roku opóźnienia...póki co...
przesuwają termin co kwartał na kolejny kwartał..przy podpisywaniu umowy obiecywali, że miał być marzec 2020, a nawet grudzień 2019...mamy wrzesień 2020 i nie zanosi się, że dotrzymają kolejnego terminu. Planowałam przeprowadzić się na Wielkanoc 2020, a tu nawet na Boże Narodzenie się nie uda...całość mieszkania opłacona, pewnie finansują z mojej kasy kolejne etapy...porażka ...nie polecam Invest Pel...co z tego , że pan Jacek stara się być miły i widać, że już mu głupio, jak po raz kolejny przesuwa termin...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odległość budynków od Hossy

Wszystkim, którzy planują zakup polecam żeby przejechali się na osiedle i zobaczyli co deweloper zgotował swoim klientom w 1 etapie, jeżeli chodzi o odległość pomiędzy blokiem hossy. Nie jest tajemnicą, że inwestycja hossy zaczęła się dużo wcześniej i wiadomo było w którym miejscu będą stały bloki (ostatnie na Jasien Bulwarach). Teraz sąsiedzi z investeplu mogą podawać sobie cukier przez balkon.
Współczuje wszystkim, którzy będą całe życie spłacać takie mieszkania. Kolejne inwestycje planowane są dokładnie w takim samym układzie pomiędzy blokami hossy. Moze warto zainteresować się kto wydał zgodę na coś takiego?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakość Wykonania i odległość

Bloki stoją prawie jeden na drugim, więc podpinam się pod postem wyżej i polecam się tam przejechać. Ponadto jakość wykonania jest bardzo zła. Mieszkania w środku są po prostu brzydkie i nieprzemyślane. Cała inwestycja mimo ładnej pogody ledwo zipie. Budynki hossy w sąsiedztwie wyrastają jak grzyby po deszczu, a Gdańskie Tarasy zaliczają wpadki i opóźnienia za opóźnieniami. Pierwszy i drugi wydawane miały być w marcu, a do dzisiaj nikt nie zna prawdziwej daty odbioru.

Nie polecam tej inwestycji. Wkopałam się w kredyt i żałuję.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Trochę faktycznie ciasnawo ale cena tu rekompensuje te małe niedogodności, w końcu jak kupujesz mieszkanie w bloku to nie ma co liczyć na przestrzeń i prywatność, i tak z sąsiadami jesteś balkon w balkon i nie wiesz na kogo trafisz :D
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie widać końca..

Mieszkanie na Etapie 2 Gdańskich Tarasów mieliśmy odebrać w kwietniu, było nawet obiecywane wcześniejsze oddanie mieszkań- mówiono, ze wyrobią się do marca. Już przed pandemia dostaliśmy wiadomość o przesunięciu do czerwca. Później zasłaniali się, ze przez pandemie odbiór opóźni się do września... budowa miała skończyć się wtedy na koniec lipca, a odbiory we wrześniu. Tydzień przed końcem września dowiedzieliśmy się, ze odbiór planowany jest na październik-listopad, czy to się sprawdzi? Nie wiem... jeśli wprowadzimy się chociaż w tym roku to będzie dobrze.. zero kompetencji, jednego dnia rozmawiasz z przedstawicielem mówi ze odbiory będą napewno na koniec września, a następnego dnia otrzymuje oficjalnego maila z przesunięciem odbioru na listopad. Za każdym razem to już ostateczny termin i dokładamy starań, a po staraniach mało co widać. Szyby do balustrady od 3 miesięcy nie są wstawione, wjazd do garażu dalej w betonowym wykończeniu, brak kostki brukowej, o wydzieleniu ogródków na parterze już nie wspominając... jeśli ktoś ceni swój czas i pieniądze to nie radzę brać mieszkania inwestora.. robią z ludzi bogatych i**otów, ktorzy tylko marzą o tym, żeby budowa się opóźniała i jest im tobą rękę, aby opłacać mieszkania, w którym mieszkają I płacić już normalna ratę kredytu za mieszkanie, którego nie mogą odebrać..
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam kupna mieszkania !!

Deweloper robi sobie jaja z tych co kupili mieszkania na tym osiedlu. Są ogromne opóźnienia odbiorów mieszkań na 1 i 2 etapie, przekładane co chwilę chwilę większych wyjaśnień.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zanim podpiszesz umowę, zastanów się

Nie polecam nikomu zakup u tego dewelopera,; słaby kontakt, ciągłe zmiany terminów, sami się gubią pewnie z udzielaniem choćby jednej konkretnej odpowiedzi.
Na pisma nie odpowiadają, z opóźnień tłumaczą się coviedem ( branża budowlana i logistyka materiałów nie miała zastoju !)
Może ceny nie najdroższe, ale przepłacisz potem bankowi i za najem przy opóźnieniach.
Nawet goście nie mają gdzie zaparkować, nie mówiąc o choćby chustawce ze zjeżdżalnia dla dzieci
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Gdańskie Tarasy Etap I

Kupiłem mieszkanie w pierwszym etapie. Mija już 6 msc. opóźnienia w odbiorze mieszkania i nadal nie wiem kiedy dostanę mieszkanie. Brak kontaktu z Deweloperem sprawia, że o kolejnych zmianach terminu odbioru mieszkania dowiaduję się pocztą pantoflową od innych kupujących.
Niestety tego Dewelopera polecić nie mogę.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam

Zero informacji o nowym terminie odbiorów. Nie rozumiem nawet głupiego meila nie mogą wysłać.
Mamy wrzesień i ostatnia informacja meilowa potwierdzona podpisem prezesa o odbiorze mieszkania to właśnie ten miesiąc. Wygląd terenu wokół, stan elewacji czy jakieś dziwne dziury w ścianach zewnętrznych to nie wygląda optymistycznie.
Teraz juz nie ma myśli kiedy tylko czy w ogóle odbierzemy.Biuro architektoniczne na tym samym poziomie nie polecam się w to pcha
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kupiłem mieszkanie w 3 etapie jestem bardzo zadowolony widać ze prace wre. Ludzie z 1 i 2 są niezadowoleni i próbują coś ugrać i oczywiście należy im się to ale to jak Dla mnie to Syzyfowa praca dostaną odszkodowanie za każdy dzień zwłoki i tyle a ze kwota nie powala na kolana to już inna sprawa . Radzę takim krzykaczom czytać umowy ze zrozumieniem jeśli ktoś tego nie potrafi są prawnicy. Każdy niby chce zrezygnować ale dobrze wie ze za taka cenę nigdzie nie kupią mieszkania (5,5 - 6 tys ) za m2. Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 25

zdziwiona

witam, ja podziwiam Pana optymizm , jak będzie Pan wyczekiwać mieszkania tak jak my to chyba zapał Pana ostygnie .

Co do cen to się nie zgodzę , w 2018 - początek inwestycji inni też sprzedawali w tych cenach za m2 . Wszystko zależy od lokalizacji a nie developera , umowę przeczytałam , ale developer nie wywiązuje się z niej a poza tym zapisy niezgodne z ustawą i wzorcem tam zawartym nie obowiązują i wchodzą rygory ustawy . Ludzie ponoszą dodatkowe koszty np. wynajmu i kredytu przez opieszałość tego developera ! Na prawników przyjdzie czas :-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

zdziwiony

O czym Pan mówi, jeśli dwie strony zgadzają się na warunki określone w umowie to mają być one spełnione. Co znaczy, że kwota nie powala na kolana ? Odszkodowanie się należy jak psu buda a jeśli opóźnienia są po rok czasu to i suma dni robi już kwotę. Dodatkowo jakie znaczenie ma cena ? Jeśli jakiś podmiot sprzedaje coś po niższej cenie aniżeli konkurencja to znaczy, że może nie wywiązywać się z ustaleń ? Albo, że należy mu pobłażać ? Abstrakcja.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

trzeci etap

to prawda - pierwszy etap idzie zgodnie z planem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I Etap

chciałem zapytać kupujących w pierwszym etapie, czy wasze mieszkania już otrzymaliście ?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spora liczba osób dokonała odbiorów technicznych i coś tam działa w mieszkaniach, niemniej jednak wciąż oczekiwanie na odbiór przez urząd, aby dostać pozwolenie na użytkowanie/mieszkanie.
Na pewno kilka osób otrzymało też informację, że mieszkania są większe o ileś %, co wiąże się z koniecznością dopłaty.

Z pozytywów, mieszkania są w dobrym stanie, jeżeli chodzi o wykończenie (kąty okej, ściany proste, posadzka okej i przyłącza też).

Może w tym roku oddadzą.... I etap, natomiast II etap to inny temat (z tego co widać na budowie).
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten kto dostał pozwolenie na odbiór techniczny ten dostał. U mnie w mieszkaniu dalej kwitnie grzyb (wiem bo sama się wbiłam na budowę aby sprawdzić czy po pierwszym mierzeniu mieszkania nastąpiły jakieś poprawy z ich strony, odpowiadam- nie nastąpiły). Czekamy wciąż na tak naprawdę nie wiem co. Niby w chwili obecnej największym problemem na pierwszym etapie jest elektryka. Ale o odbiorach kluczy w tym roku możemy już raczej spokojnie zapomnieć. To będzie już równy rok opóźnienia. Gdyby człowiek mógł cofnąć czas...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie mogę odebrać mieszkania jak i kilkanaście innych mieszkańców ponieważ wciąż nie mamy doprowadzonego prądu do mieszkań!! (mamy koniec grudnia 2020, wydanie lokalu powinno się odbyć do końca marca 2020).

I oczywiście brak informacji kiedy w końcu nastąpi wydanie mieszkań...

Jedna wielka patologia, odradzam wszystkim wahającym się!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

odebrane

Tak mieszkania zostały już odebrane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odbiory kwiecień ale chyba 2021

Nadal nie odebraliśmy mieszkania, jeśli tak dalej będzie to będziemy czekać do kwietnia 2021. Wszystko idzie w żółwim tempie. Nie podają już żadnych informacji, aneksy do umów musimy tworzyć i za nie płacić, a oni sobie z tego nic nie robia... my mamy mieszkanie na drugim etapie, a jeszcze nawet pierwszy nie został oddany, gdzie już od 4 miesięcy płaca czynsz, bo większość zdecydowała się na odbiór techniczny... nie polecam!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bardzo nie polecam!

Zakupiłam mieszkanie w Gdańskich Tarasach II we wrześniu 2019 r. Do chwili obecnej (marzec 2021 r.) budynek nie ma pozwolenia na użytkowanie. Co z tego, że cena za mieszkanie była atrakcyjna, skoro dochodzą prowizje dla banku za brak aktu własności oraz koszty wynajmu mieszkania. Kiepski przepływ informacji w tej spółce, każdy dostaje inne informacje dot. budowy. Terminy odbioru przesuwane z miesiąca na miesiąc i tak już od roku. Malvita w umowie deweloperskiej zawarła możliwość wypłaty odszkodowania na rzecz kupującego w kwocie 1 zł za każdy dzień opóźnienia, przecież to jest absurd! Sprawa w sądzie może będzie do wygrania, co z tego jak Malvita i InvestPel dobrze wiedzą co robią i jak się zabezpieczyć w takich sytuacjach. Wystarczy, że ogłoszą upadłość i nikt nie otrzyma swoich pieniędzy. Bardzo nie polecam - szkoda nerwów i pieniędzy. Atrakcyjna cena za m2 teraz, ale jak dojdą koszty związane z opóźnieniami to cena wyjdzie większa niż średnia na rynku.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widać, że na III etapie prężnie pracują, a ceny faktycznie atrakcyjne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

zastanawiam się nad zakupem mieszkania w trzecim etapie, wygląda na to że chyba wszystko sprawnie tam teraz idzie mimo pandemii
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

trzeci etap

trzeci etap idzie zgodnie z planem - zdjęcia na wizytówce google
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Siłownia na dachu!

Siłownia z widokiem na panoramę Gdańska to ciekawe rozwiązanie, a ceny też naprawdę przyjazne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Panie trollu z investpel. Jak wam nie wstyd??
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak się te tarasy na żywo zobaczy zostaje tylko śmiech. Ceny może przyjazne, ale to mocno nietrafione określenie - nie może być drogo, skoro deweloperowi nie można zaufać, a ludzie na grupie osiedla mają problem dosłownie ze wszystkim: zaczynając od umów, a na wadliwym wykończeniu kończąc.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Marzy wam się siłownia... to się zdziwicie!
Zresztą jak my wszyscy mieszkańcy z 1 i 2 etapu! My również fantazjowaliśmy, jak to super będzie na tym tarasie... no i mamy ,,wielkie nic,, o przepraszam, kawałek trawki, owszem tak, jest położone i na tym koniec.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Siłownia na dachu, fajne metraże, dobre ceny. Czego chcieć więcej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Powiedzmy, że Piotrze: można chcieć móc mieć więcej zaufania do tego, pff, dewelopera; mniej skandalicznych opóźnień; mniej paskudnych kominów na "użytkowym" dachu (polecam porównać z wizualizacją, mocny rozjazd); można chcieć umów, które nie zawierają takich punktów jak to, że zrzekamy się wszelkich roszczeń? No coś się spokojnie znajdzie, można chcieć więcej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdanskie tarasy

Super mieszkania,siłka na dachu i bardzo dobry deweloper
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Heh... Bardzo dobry... umie w opóźnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkania

Atrakcyjne ceny oraz bardzo piękna okolica
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Przemysłowa część Kartuskiej, co kto lubi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkania

Niedaleko jezioro Jasień
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nachalny marketing

Ale atak reklamy, Pel, świetnie.
Komunikacja z klientem - poziom 0.
Osobiście już ani złotówki nie zaryzykowałbym na interesy z nimi. Ale czasu się nie cofnie ;(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Super mieszkania

Odbieramy mieszkanie pierwszy etap, usterki jak przy każdym odbiorze były, ale zostały naprawione
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

A my czekamy na poprawki od grudnia 2020 i otrzymujemy ciąg dalszy obietnic bez pokrycia... i myślę że poczekamy sobie jeszcze tak do lipca 2021
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe osiedle

Ciekawe osiedle położne blisko jeziora, kolejne etapy ida sprawnie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Gdańskie tarasy

Byliśmy zapoznać się z oferta, szukamy małych metraży i niewielkich cen - gdańskie tarasy spełniają te oczekiwania
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Panie Adamie, życzę powodzenia, oby Pan miał inne zdanie na koniec niż ja i osoby z I etapu Gdańskich Tarasów.
Zauroczył nas ten fitness na dachu i co się okazało... fitnesu nie ma i nie będzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Deweloper

Tylko na własną odpowiedzialność! Ceny muszą mieć trochę niższe niż porządny deweloper, czemu? No właśnie. Nie powiadomili o realnym opóźnieniu, moich kosztów nie zwrócą - "już za miesiąc będzie odbiór, już za miesiąc...". Wtopa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Plan

My z mężem zrezygnowaliśmy - to będzie dramat z samochodami - miejsce w garażu na jeden, na zewnątrz nie liczcie na wolne miejsca. Drugiego samochodu nie zaparkujecie, wszystko zajmują upchnięte na siebie bloki.
Widoki na stację paliw lub w okna sąsiadów - przemyślcie, kupcie rzeczywistość, nie wyobrażenia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

parking

Na spokojnie można zaparkować np. na ulic Komedy na 1 etapie, jak i pod budynkiem na 2 etapie. Bardzo blisko spacerkiem nad jezioro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Te kilka miejsc koło sklepu? Nie żartujmy sobie. A jak się większość wprowadzi to idę o zakład, że mieszkańcy Jasień Bulwary postawią szlabany do ich prywatnych parkingów. Tak to jest jak każdy możliwy skrawek szczelnie zawala się kolejnym blokiem, pewnie ta "trawa" na dachu też pozwoliła mocniej upchnąć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

montaż szlabanów jest już procedowany..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To oznacza, że miejsc ogólnodostępnych będzie równo 0. To nie jest miejsce do godnego życia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mieszkanie

Niestety nie zdążyłem kupić mieszkania na Łowickiej od tego dewelopera, jednak wysoka jakość wykonania pozostała mi w pamięci dlatego decyduje się na zakup mieszkania na Gdańskich tarasach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Niesamowite. Czyli miała być Gdynia, jest Gdańsk, ale to nie jest najważniejsze, tak? Najważniejsze to związać się z niepewnym "deweloperem". Jasne, Pel, niezła próba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wysoka jakość to: -
- nie usuwanie usterek
- wymiana wkładki bez wiedzy i obecności właściciela
- mokre ściany na 4-tym piętrze
- zapachy w mieszkaniu i innych mieszkań a są one różne
- nagminnie psująca się winda
- problem z bramą garażową i brak światła
- widok na stertę śmieci
- brak numeracji parkingu itd.itd.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

GT

A ja polecam się tam przejechać i zobaczyć na własne oczy - wg mnie betonoza, aż dziw, że przepisy pozwalają na tak gęste usytuowanie bloków. Zobaczcie jak wciskają ten kolejny - będzie można sobie garnki podawać przez okno :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno w planach nawet tego nieszczęsnego domku pomiędzy nie zostawią - kolejny blok na jego miejsce... Ktoś może to potwierdzić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kłamstwo! Tak, w jednej z klatek winda dojeżdża do rekreacyjnego tarasu na dachu ale nie został on zagospodarowany jako zewnętrzny fitness, pozwalający na odrobinę aktywnego wypoczynku, z widokiem na panoramę dzielnicy i całego Gdańska. Komin goni komin i jedyne co tam można zobaczyć to kawałek trawy nic, dosłownie nic poza tym!
My mężem również daliśmy się oszukać.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, deweloper delikatnie minął się z zaproponowaną wizualizacją. Całkowita kpina ze złowionych już klientów. Kolejnych dopiero łowi - ostatnia szansa, radzę się wycofać. W mojej opinii Invest Pel nie jest godny zaufania, którego tak bardzo potrzeba przy tak ważnym zakupie. To nie jest udana inwestycja.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odszkodowanie

Jeżeli ktoś jeszcze czuje się oszukany po zakupie mieszkania w tej inwestycji to zapraszam na grupę osiedla Gdańskie Tarasy na "znanym portalu" ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkania Gdańsk

wydawało mi się, że osiedle jest położone bardzo daleko od wszystkiego, ale zdziwiłem się, że w kilkanaście minut dojechałem do centrum. To jest bardzo duży plus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jeden zjazd od Szadółek ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańsk Super Mieszkania

najważniejsza jest dla mnie tak naprawdę jakość wykonania, sprawdzam kilku deweloperów, ale chyba wybierzemy mieszkanie od investpel
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
To o jakiej jakości mówimy? W jaki sposób investpel mógł pokonać kogokolwiek w jakości wykonania? Przecież na pierwszy rzut oka widać, że co tylko się dało to zostało zrobione jak najtaniej, a komentarze/opinie/skargi na grupie tylko nas w tym upewniają.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

CiekaweOsiedleMieszkania

Osiedle ma naprawdę fajna lokalizacje. Blisko nad jezioro - pieski się ucieszą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Piekarz, który zabrał się za deweloperkę

Nie polecam nikomu tego pseudodewelopera. Brak terminowości, usterek w lokalu mnóstwo. Kontakt z klientem okropny.
Ostatnio widziałem będąc w inwestycji Gdańskie Tarasy jak gość podjechał nienajgorszą bryką i przez okno wypłacał pracownikom dniówki. Pracują tam ludzie z łapanki, co widać na każdym kroku.
Partactwo, partactwo i jeszcze raz partactwo!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkania w atrakcyjnej cenie

Niedługo czeka nas przeniesienie własności, mieliśmy drobne uwagi, ale udało nam się dojść do porozumienia, mieliśmy stały kontakt ze sprzedawca i deweloperem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Uważajcie na dosłownie każde słowo w umowie. Zalecam zaprzyjaźnionego prawnika do tej czynności...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkanie

Fajne, tanie mieszkania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Niestety deweloper niepewny :(
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tanie mieszkanie gdansk

Niestety nie zdążyłem kupić mieszkania na Łowickiej od tego dewelopera, jednak wysoka jakość wykonania pozostała mi w pamięci dlatego decyduje się na zakup mieszkania na Gdańskich tarasach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10
Niesamowite. Czyli miała być Gdynia, jest Gdańsk, ale to nie jest najważniejsze, tak? Najważniejsze to związać się z niepewnym "deweloperem". Jasne, Pel, niezła próba.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ryzyko

Podejście dewelopera do klienta bardzo niewłaściwe. Zwodzenie, przekładanie, nie odbieranie telefonu w problematycznych kwestiach, wymyślanie coraz nowszych powodów (covid bardzo wygodnie deweloperowi podszedł, tłumaczy nim rok opóźnienia). Ciągle czuć, że coś ukrywają i nie powiedzą prawdy. Jedyny plus: po kilku mailach, listach, pismach i tygodniach zwrócili kasę z rezerwacji i mam już spokojną głowę. Duża ulga.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie polecam !!!

Dno !!! Rok opóźnienia, budynek nie zgodny z projektem, mnóstwo usterek. Deweloper nie ma za grosz przyzwoitości, do niczego się nie poczuwa, haczyki w umowach na każdym kroku. W kontakcie z klientem wręcz opryskliwy i niegrzeczny. Kategorycznie odradzam !
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko nie tu

Omijać szerokim łukiem, bylejakość. Wcale nie tanio jak na tak mizerny poziom wykonania i stopień upchania.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

MieszkanieGdanskTanie

Wszystko zgodnie. Ustaleniami.Atrakcyjna okolica.Obsluga bardzo mila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11
Mili to są, jak się o nic nie pyta, nic nie drąży, niczego nie oczekuje. Pierwszy lepszy problem i kontakt się urywa. Nie polecam.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marketing tego osiedla to jakaś komedia. Co kilka dni wklejane pochwalne komentarze i to jeszcze na forach innych osiedli. Coś mi tu śmierdzi.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patodeweloperka

Patrząc po sąsiedzku jak blisko budowane są od siebie bloki współczuję ludziom, którzy się nabrali na marketingowe gadki i reklamy firmy. To jest patodeweloperka, sąsiad sąsiadowi z naprzeciwka może cukier pżyczać na wyciągnięcie ręki. Celowo chyba budowali co drugi blok, żeby nie było tego widać od początku. Teraz, kiedy kończą dwa ostatnie etapy widać jak wiele chcieli wycisnąć pieniędzy. Blok na bloku, nie ma miejsc parkingowych na zewnątrz, ludzie parkują na naszym osiedlu obok ale to się zaraz skończy bo będzie szlaban. Wtedy pewnie zaczną zostawiać samochody na stacji benzynowej albo robić wycieczki 3 km z Auchan... Największym dramatem są wywietrzniki z hali garażowej wysoki na kilka metrów zasłaniające cały widok z okien które sa na parterze. Jak ktoś napisał - sztucznie kreowane pozytywne komentarze na tej stronie przez dewelopera podszywającego się pod klientów to żenada.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie polecam = wyłudzają pieniądze

Witam. Kupiłam mieszkanie na realizacji Gdańskie Tarasy. Problem zaczął się przy odbiorze. Pan Janusz Piotr Pellowski prezes zarządu wymusza wyłudzenie pieniędzy od mieszkańców. Przy odbiorze okazało się że nie wykonali tynków które są w umowie, za które zapłaciłam. Czyli nie wywiązali się z umowy!! Natomiast za brak tynków wystawili mi fakturę na kilka tysięcy bo powiększyło mi się mieszkanie. Każde mieszkanie w którym nie wykonali tynków to ok. 10 tys. raz cały blok to dobry $. Późniejsze wyłudzenie pieniędzy w formie faktury za większy metraż to kolejne kilka tys. od mieszkania razy ilość mieszkań to kolejny $. Nikomu nie polecam, mieszkanie nie nadaje się do mieszkania brak tynków które trzeba samemu wykonać mimo że były w umowie. Pan Janusz bezszczelnie wymusza dodatkowe koszty.
Klatki schodowe wyglądają jak z zakładów karnych, beton pęknięty, pianki wystają, kable wiszą. Taki podobno jest standard dewelopera.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marcin

Kwestie reklamacyjne oraz usterki w mieszkaniach rozwiązywane sprawnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Grupa Royal

Witam,

Lokalizacja na 5 gwiazdek, były pewne zawirowania, ale sprawnie rozwiązane przez spółkę.
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Patodeweloperka

Nawet na grupie Patodeweloperka na pewnym znanym serwisie społecznościowym jest pełen artykuł poświęcony tej inwestycji, niesamowicie celny, polecam. Betonowe kręgi piekieł. Inwestycję odradzam, głównie przez amatorsko działającego "dewelopera".
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Gdańskie Tarasy

Invest Pel- proszę o jakieś opinie na temat tego dewelopera (46 odpowiedzi)

Witam, proszę o opinię na temat tego dewelopera, nic nie mogę znaleźć w internecie. Może ktoś...

do góry