Gdynia Dive

Nurkowanie Kolonie, obozy

Gdynia, Szarych Szeregów 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kurs nurkowania dla dzieci wątek zamknięty To byl moj piewszy kurs nurkowania. Trwal tydzien. Bylo bardzo fajnie, duzo...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

Super Szkoła! wątek zamknięty W Gdynia Dive zrobiłem wiele kursów i kilka wyjazdów zagranicznych. Wszystko...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Szczerze polecam wątek zamknięty Profesjonalne podejście, fajna atmosfera, elastyczne godziny zajęć
~Gringo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

profesjonalne centrum nurkowe wątek zamknięty Każdy kursant jest ważny, super atmosfera w małym gronie na kursie. W Gdynia...
~ania
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2014

Rewelacja! Profesjonalnie, bezpiecznie i ciekawie! wątek zamknięty Wspaniali ludzie oddani swojej pasji - nurkowaniu. Oferta dopasowywana pod...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

zachęcam:) wątek zamknięty Szkoła jest naprawdę bardzo przyjaznym miejscem, świetnie przygotowanym do...
~Kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 grudnia 2011

W końcu profesjonalna szkoła w trójmieście! wątek zamknięty Nurkowałam z kilkoma różnymi szkołami w trójmieście (i nie tylko) i żadna nie...
~Doris
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lutego 2011

bardzo dobra obsługa wątek zamknięty Super szkoła, klimat, profeska itd. Są number 1!!!
~maciek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 stycznia 2010

super wątek zamknięty Właśnie jestem po kursie OWD w Gdynia Dive. Wystawiam najwyższe oceny we...
~Przemek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 września 2009

Fajni ludzie wątek zamknięty Gdynia Dive to przede wszystkim fajni ludzie - profesjonalni nurkowawie z...
~Rdn
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
10

postów

10

wątków

do góry