Widok

Gdynia, opieka nad dzieckiem, potrzebuję pomocy

Leszczynki Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich, mam problem i potrzebuję pomocy, rady!! mam 1,5 rocznego synka który do tej pory, od mojego powrotu do pracy, siedział u teściowej.. Jednakże ta "współpraca" przestała nam się układać, a ja jestem mocno zdeterminowana aby zapewnić mu inną opiekę..Oczywiście wszystko rozbija się o pieniądz.. Nie stać mnie na nianię, po prostu, moje zarobki nie są powalające..szukam po żłobkach ale tam albo brak miejsc albo wołają sobie niebagatelne kwoty...Jestem w stanie zapłacić max 800-900 zł, jestem z Gdyni. Może ktoś zna jakąś kochaną babcię, która chce sobie dorobić i kocha dzieci?? Albo jakiś żłobek, ośrodek, cokolwiek!! gdzie byłoby miejsce.. Wiem, że to co oferuje to śmieszna kwota, ale już nie wiem jak sobie poradzić z zaistniałą sytuacją..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zlobek fundacja miasto dzieci placilam 900,na traugutta masz taka dzienna opieke tam tez ceny nie wygorowane, u cioci kloci moja kolezanka chwali sobie ale nie wiem ile biora
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Racja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję bardzo, od poniedziałku zacznę wydzwaniać, jeśli ktoś jeszcze zna jakieś miejsce w podobnych warunkach cenowych, bardzo proszę, każda informacja jest dla mnie na wagę złota!! Może być też Rumia!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

http://zlobekfikakowo.pl - tu jest chyba za free, ale nie wiem, czy są miejsca i tylko w godzinach 9-14 może przybywać tam zostawić dziecko. Moje dzieci chodziły tam do akademii przedszkolaka (płatnej) i opieka była bardzo dobra. Wiem tylko tyle, że przemienili się w bezpłatny żłobek. Ale więcej szczegółów nie znam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak widziałam ten punkt już, ale niestety 5 godzin dziennie mnie nie ratuje, pracuję na cały etat i o tej godzinie już muszę być w pracy i te 8 godzin tam odsiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam żłobek pozytywne inicjatywy na kapitańskiej. Opieka super czynsz plus wyżywienie 750zl. Opieka super i ostatnio mieli wolnr miejsca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak właśnie znalazłam ich dwie placówki w Rumii jedna za 700 na stalowej i druga za 750, ta o której pani pisze, ta na stalowej by mi pasowała bardziej, bo mam bliżej z pracy do niego, ale będę jutro dzwonić do obu.. dziękuję wszystkim za każdą radę, są dla mnie na wagę złota, zwłaszcza jeśli słyszyszę, że mam szansę na wolne miejsca:-) bo od kilku dni choruję że stresu na żołądek...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Suchym Dworze jest dobry żłobek,cena to 880 zł od 7 do 17. Jeśli w centrum to Galeria Malucha, do 16.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ktoś się orientuje jak tam jest z cenami i wyżywieniem,w tej Galerii Malucha??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pod względem opieki polecam kapitańska, naprawdę warto kawałek dalej podejść. Znam obie placówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wyżywienie to katering,a ceny znam jakie były dwa lata temu, z wyżywieniem wychodziło za miesiąc jakoś 750 zł za 8 godzin opieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze wiedzieć, te 50 zł mnmie nie ratuje.. zadzwonię tam jako do pierwszej placówki i oby były miejsca:) bardzo dziękuje za odzew, bałam się, że spotkam sie tylko z "hejtem", że trzebabyło myśleć wczeniej itd.. a tu same pomocne dusze, trzymajcie kciuki aby mi sie udało, bo jestem na skraju wytrzymałosci psychicznej..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

5 bezpłatnych godzin też cię urządza bo za resztę kasy możesz wynająć kogoś żeby odebrał dziecko i zaopiekowal się do twojego powrotu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Daj znać czy się udało dostac
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oddaj do okienka życia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Czemu hejt? Za żłobek w Chwaszczynie płacę 800 zł już ze wszystkim- wyżywienie, materiały plastyczne, rytmika, angielski itp. I przyznam, że boli dać co miesiąc tyle kasy, kiedy wiem, że w Trójmieście są bezpłatne państwowe. Wiem, że są miejsca, ale chyba nie po drodze Pani:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Za państwowe też płacisz w Gdyni o ile się nie zmieniło to 330zl plus 6zl/za dzień wyżywienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bezpłatne państwowe? A gdzie jest tak fajnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeszcze trzeba się dostać do tego "bezpłatnego" jestem w kolejce 42 a czekam od sierpnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kas. Uważaj bo jak dziecko będzie miało 1,5 roku to wchodzi na listę starszych dzieci i może się okazać że znów jesteś 155
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja ponawiam pytanie - gdzie macie bezpłatne żłobki?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już to przerobiłam z 30 spadłam na prawie 80 :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bezpłatne państwowe??? haahahahahah, dobre żarty :) Mój syn dostał się do państwowego żłobka ale zrezygnowałam bo za 7 godzin płaciłabym 500zł albo więcej bo pewnie liczyliby za dodatkowe zajęcia to wyszłoby 600zł , nie ma bezpłatnych żłobków ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kocham dzieci. Szczególnie pieczone w miodzie i z orzeszkami ziemnymi ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja muszę mieć nianię płace 1800 / mies na 9h dziennie, jak jest drugie starsze dziecko wtedy po 2zl za każda godzinę. Jest u mnie 9 h jak jest cos powyżej to liczy nadgodziny przeliczajac 10 zł za godzinę. Bez dodatkowych obowiązków. Dla mnie to dużo, czy znacie stawki opiekunek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a Kubusiowa Chatka? moja tam chodziła dlugo i bylam mega zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Zaintertesowania, hobby, pasje... jak to znaleźć? (113 odpowiedzi)

Witam. Nie mam żadnych zainteresowań, hobby czy pasji, chciałabym to zmienić, żeby czymś się...

Szukam lekarza pediatry z powołaniem - pytania o szczepionki. (41 odpowiedzi)

Witam wszystkie mamy. Czy któraś z Was zna lekarza pediatrę z powołaniem, który w sposób...

nie przyjemny kardiolog -dr.Sabiniewicz (91 odpowiedzi)

dr.Sabiniewicz -kardiolog dzieciecy opinie na jego temat poprosze

do góry