Widok

Gdynia - stomatolog od leczenia kanałowego

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Proszę o opinie o lekarzach
Marzena Biegańska
Agata Pilipiak
ewentualnie polecenie kogoś, kto bardzo dobrze i fachowo potrafi zająć się leczeniem kanałowym - albo stwierdzić, czy takie leczenie w ogóle jest konieczne w danej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do kanałowe go Bieganska. Lekarz z bardzo dużym doświadczeniem. Pilipiak jest młoda i ogólnie to niepolecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

a dlaczego nie polecasz?
napiszesz coś więcej, może na priv?
Dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak się ktoś zajmuje wszystkim to niczym. W Gdyni kanałowe to Bieganska.pozdro
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

rozumiem, nie będę się upierać bo słyszałam dobre opinie o p. Biegańskiej i pytałam konkretnie o ten a nie inny rodzaj leczenia, jednak fakt że lekarz stomatolog zajmuje się większym zakresem usług chyba nie dyskredytuje go w którejś z dziedzin?
Jeszcze prośba o informację - orientujesz się może jak z zakresem kosztów takiego leczenia w cadent?- zawsze jest to górna granica? z tego co mówiły inne panie dr mam proste kanały bez zawijasów i raczej jest ich max 4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biegańska perfekcyjna jest, też mi zęba ratowała.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsza , jeśli umie posługiwać się mikroskopem . Po leczeniu musi być rentgen. Zawsze możesz reklamować. Idź na Akademię Medyczną w Gdańsku , robią asystenci najtaniej . Popytaj najlepiej.Który ząb?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kilka lat temu płaciłam 1000zl. Z zebem nic się nie dzieje. Regularnie kontroluje robiąc zdjęcie. Dlatego mogę polecić. Bieganska pracuje kilkanaście lat. Zrobila doktorat z leczenia kanalowego i zajmuje sir glownie tym.Natomiast Pilipiak to jakieś 3.5 roku pracuje. bardzo nie polecam Akademii Medycznej. Stare metody leczenia, nie wiem czy ktoś tam nawet potrafi obsłużyć mikroskop.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

czesc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Cum on opinie (42 odpowiedzi)

Szukam opinii o specyfiku Cum on. Najbardizej zależy mi tutaj na informacjach o działaniu oraz o...

Impotencja (10 odpowiedzi)

Witam. Mam 35 lat. Od jakiegoś czasu mam duże problemy . Od 2 miesięcy nie jesteśmy tego w stanie...

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

do góry