Widok

Gdynianka - opinia

Inpro Temat dostępny też na forum:
Zakupiłam mieszkanie na osiedlu Azymut biorąc pod uwagę termin oddania osiedla-lipiec 2019r. Po kilkukrotnym przekładaniu terminu odbioru, po 7 miesiącach opóźnienia, nadal nie wiem, kiedy otrzymam klucze do swojego mieszkania. W tym czasie materiały zdrożały, ekipy remontowe podniosły ceny, a ja nadal nie mam własnego mieszkania. Nie mogę nawet zamówić wybranych materiałów, bo nie mam ich gdzie składować. Po tym jak przyszła z Inpro informacja, że odbiory będą po 12.listopada 2019, mieszkańcy zgodnie z zaleceniem podpisała umowę na prąd i od tamtej pory płacą rachunki za puste mieszkanie. Inpro zupełnie zbywa temat rekompensat za opóźnienie. Gdybym miała świadomość, ile nerwów stracę przez tą inwestycję i ile czasu będę czekać na odbiór kluczy, na pewno bym się nie zdecydowała na zakup mieszkania w Inpro.
Moja ocena
Inpro SA kategoria: Deweloperzy
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
jakość: 3
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Szanowna Pani,

Zdajemy sobie sprawę z niedogodności i dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej uzyskać pozwolenie na użytkowanie. Aktualnie finalizujemy prace na Osiedlu, które wykonujemy zgodnie z otrzymanymi zaleceniami PINB. Zakończyliśmy wymianę powierzchni poliuretanowej na nawierzchnię trawiastą na terenie placu zabaw. Natomiast montaż dodatkowych, przeszklonych elementów zabezpieczających zostanie zakończony do 15 lutego br.
Przepraszamy za wszelkie utrudnienia i zapewniamy, że będziemy informować na bieżąco o zakończeniu prac oraz w zakresie czynności związanych z wydaniem przez PINB pozwolenia na użytkowanie osiedla Azymut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry