Widok

Gdynianka szuka ...

cześć. Mam 34 lata i szukam wartościowego faceta z poczuciem humoru,z którym można o wszystkim pogadać,pośmiać się,pomilczeć. Może rower?może spływ?może wypad za miasto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli się nie mylę, to najmniejszy kobiecy rozmiar to 34 (XS), więc bez przesady, Vilette, sam raczej myśli o kobiecie, a nie nastolatce ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kto to wie, o czym / o kim myśli Sam? ;) Chociaż rzeczywiście, 32 to malusi rozmiar :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> najmniejszy kobiecy rozmiar

Mi jednak bardziej pasują damskie rozmiary i kobiece kształty ;>

Do ucha oczywiście :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to w podobnej? ja to mam sytuacje...stracilem pamięć i wszystkich znajomych prawie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~sam
mi również :)

miło mi poznać wszystkich forumowiczów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~Mikronezja
"to wyswatamy Cię z Samem"

ale zabrzmiało ha ha ha
chociaż kryteria spełniam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@kosmitka - widzę, że z ciekawości poszperałaś :)
sam szuka kosmitki z artystyczną duszą, do tego najwyraźniej jest nieśmiały, dlatego postanowiłam go wyswatać ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buehehe, nieśmiały jestem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak nazwiesz wykręcanie się od kolejnego ogniska? Zawsze znajdujesz jakiś pretekst... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co pamiętam, Sam jest w miejscu, w którym my nie możemy być i pewnie nie może się wyrwać ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się... Służba nie drużba, misja musi zostać zrealizowana ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisać można wszystko...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to mission impossible? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mikro - " najwyraźniej jest nieśmiały" Sam, ale po tobie pojechała normalnie nic tylko przyjść na następne ognisko i zrobić striptiz ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~wdr
myślisz, że tylko poprzez publiczny striptiz można udowodnić że nie jest się nieśmiałym?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mikro
Można wszystko ale moje IP wskazuje na to, że jestem tam gdzie jestem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieśmiałość może objawiać się w różnych sytuacjach. Mozna być otwartym na ludzi, a nieśmiałym być przy dziewczynie. Można być też zbyt śmiałym i dostać w twarz :D Wszystko z wyczuciem i stopniowo, po co robić z siebie hojraka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~sam
dobrze piszesz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sam, nie pojechałam po Tobie, jak uważa wdr, trochę Cię próbuję zmotywować do ujawnienia się, czego wdr nie zamierza nigdy zrobić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem mikro ;) Nie jestem ananonimowy, bo kilka osób z forum już mnie zna z FB, z kilkoma spotkałem się już w realu. Jednak ciężko mi często znaleść czas na taką rozrywkę jak ognisko. Gdybym miał z kim się wybrać z Gdyni, prawdopodobnie bym dołączył tym razem, ale plany pokrzyżował wyjazd. Zawsze coś wyskoczy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry