Widok

Gdynianka szuka ...

cześć. Mam 34 lata i szukam wartościowego faceta z poczuciem humoru,z którym można o wszystkim pogadać,pośmiać się,pomilczeć. Może rower?może spływ?może wypad za miasto?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że każdy jeden jest wart... coś ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może warto poszukać na jakimś portalu a nie na forum?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
dotychczasowe poszukiwania na portalach rezultatów nie przyniosły ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
....hej,a ja mam prawoe 4 dyszki i.....podziwiam Cie ze tu napisalas....jestem w podobnej sytuacji.... pozdrawiam K...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
myślę że jest wiele takich osób,które za bardzo nie mają gdzie poznać nową osobę ponieważ mają stałe grono przyjaciół.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak to w podobnej? ja to mam sytuacje...stracilem pamięć i wszystkich znajomych prawie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w tygodniu też dałoby radę? Jestem w Gdańsku tylko w tygodniu (tak średnio na 3 dni) bo przyjeżdżam na projekt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć mam 31 latek jeśli masz ochote pójść na rower to chętnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podaję maila jeśli jakiś miły kolega chciałby napisać ;) triczi80@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co za cisza:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
może na forum cisza, a maile idą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Kosmitka
Miło mi Cię poznać! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam, ja Cię tu prawie chciałam wołać, jak zobaczyłam wpis Kosmitki, ale widzę, że sam trafiłeś :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kosmici wszystkich krajów łączcie się ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Kosmici wszystkich krajów

..chyba bardziej: galaktyk ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej na pewno galaktyk, moja wiedza kosmiczna nie jest zbyt wielka, przepraszam wszystkich zainteresowanych ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdyby jeszcze pasował na niej skafander rozmiar 38 (trochę luzu nawet wskazne :P ) to normalnie.... kosmos! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@kosmitka - jeśli jesteś wolną kobietą lat 20+ i nosisz rozmiar 38, 36 lub 34 oraz jesteś wolna - to wyswatamy Cię z Samem, który szuka na Ziemi swojej Kosmitki... ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...nosisz rozmiar 38, 36 lub 34

Niedługo dojdziemy do rozmiaru 32 ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wolna być nie musi, ale szybka jak rakieta owszem :D Z taką to bym sobie polatał.... :DDD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli się nie mylę, to najmniejszy kobiecy rozmiar to 34 (XS), więc bez przesady, Vilette, sam raczej myśli o kobiecie, a nie nastolatce ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kto to wie, o czym / o kim myśli Sam? ;) Chociaż rzeczywiście, 32 to malusi rozmiar :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> najmniejszy kobiecy rozmiar

Mi jednak bardziej pasują damskie rozmiary i kobiece kształty ;>

Do ucha oczywiście :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~Mikronezja
"to wyswatamy Cię z Samem"

ale zabrzmiało ha ha ha
chociaż kryteria spełniam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~sam
mi również :)

miło mi poznać wszystkich forumowiczów :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@kosmitka - widzę, że z ciekawości poszperałaś :)
sam szuka kosmitki z artystyczną duszą, do tego najwyraźniej jest nieśmiały, dlatego postanowiłam go wyswatać ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Buehehe, nieśmiały jestem :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak nazwiesz wykręcanie się od kolejnego ogniska? Zawsze znajdujesz jakiś pretekst... :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co pamiętam, Sam jest w miejscu, w którym my nie możemy być i pewnie nie może się wyrwać ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się... Służba nie drużba, misja musi zostać zrealizowana ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisać można wszystko...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to mission impossible? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mikro - " najwyraźniej jest nieśmiały" Sam, ale po tobie pojechała normalnie nic tylko przyjść na następne ognisko i zrobić striptiz ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~wdr
myślisz, że tylko poprzez publiczny striptiz można udowodnić że nie jest się nieśmiałym?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mikro
Można wszystko ale moje IP wskazuje na to, że jestem tam gdzie jestem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieśmiałość może objawiać się w różnych sytuacjach. Mozna być otwartym na ludzi, a nieśmiałym być przy dziewczynie. Można być też zbyt śmiałym i dostać w twarz :D Wszystko z wyczuciem i stopniowo, po co robić z siebie hojraka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
~sam
dobrze piszesz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sam, nie pojechałam po Tobie, jak uważa wdr, trochę Cię próbuję zmotywować do ujawnienia się, czego wdr nie zamierza nigdy zrobić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem mikro ;) Nie jestem ananonimowy, bo kilka osób z forum już mnie zna z FB, z kilkoma spotkałem się już w realu. Jednak ciężko mi często znaleść czas na taką rozrywkę jak ognisko. Gdybym miał z kim się wybrać z Gdyni, prawdopodobnie bym dołączył tym razem, ale plany pokrzyżował wyjazd. Zawsze coś wyskoczy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli następnym razem będziesz na miejscu, to - zapewniam Cię - kilka osób jedzie z Gdyni, więc na pewno będziesz miał się z kim zabrać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będę pamiętał ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mikro to się zdecyduj czy

"do tego najwyraźniej jest nieśmiały, dlatego postanowiłam go wyswatać"

czy " ...trochę Cię próbuję zmotywować do ujawnienia się..."

bo się trochę plączesz w zeznaniach lub nie nadążam za twoim tokiem rozumowania ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jedno z drugim się wyklucza? Aż tak ciężko z myśleniem? Lubię sama, dobrze mu życzę, chciałabym go poznać i wyswatać z kosmitką. Teraz zrozumiałeś? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego spotkania ze mną są fajne? Bo nie mają podtekstów randkowych ;)P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O, proszę, jeszcze autoreklama :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zupełnie nie planowana :D Miałem na myśli, że nie spotykam się na randki, dlatego jest fajnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hejka )) mam 33 latka i wiem jak to jest........ pozdrawiam........
mówią mi zachary....... jak co to........ zsugier@gimail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry