Widok

Gdyńsk Szkoła Społeczna

Niestety szkoła ma tylko pojedyńczych nauczycieli z powołania. A szkoda.Ilość dzieci w szkole zbyt duża do możliwości lokalowych,a kiedyś było dużo lepiej. Brak sali gimnastycznej.
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 3
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć chciałem napisać że chodziłem do tej szkoły 7 lat i pierwsze kilka lat było naprawdę super. Ale ostatni mój rok w tej szkole to był istny horror niestety. Większość nauczycieli była nastawiona przeciwko mnie przez panią dyrektor. ja ledwo zniosłem ten cały ostatni rok mój w tej szkole. i bardzo się ciesze że potem moi rodzice mnie z tej szkoły przenieśli bo chyba dłużej bym tam nie wytrzymał.
ale od Razu sobie zastrzegam że to moja prywatna opinia może innym dzieciom jest dobrze w tej szkole. Ale mnie nie było i ostatniego roku w tej szkole nie wspominam najlepiej i chciałbym napisać że mam nadzieje że nie które osoby zmienią swoje podejście bo inaczej naprawdę nie będzie dobrze w tej szkole
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tragedia! brak reakcji ze strony nauczycieli, dyrekcji. Uczniowie znęcają się nad dziećmi, a dyrekcja nie reaguje. wręcz niektóre nauczycielki pochwalają takie zachowania!!! Nie polecam tej szkoły nikomu!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój syn chodził do tej szkoły 2 lata i niestety mam podobne doświadczenia co do Pani dyrektor i niektórych nauczycieli. Szkoda, że szkołą tylko w nazwie stowarzyszenia ma slogan Tacy Sami bo nie przekłada się to na podejście do dzieci. Niech nikogo nie zmyli fakt, że szkołę prowadzi Stowarzyszenie czy zarządza rada rodziców bo nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością... Szkoda bo słyszałam, że kiedyś szkołą cieszyła się dużo lepszą opinią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry