Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Anna - ocena nowy temat Nauczyciele z pasją. Atmosfera w szkole. Daję 6 *
~Anna
-

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 23 kwietnia 2024

Karolina - ocena Szkola nastawiona na ucznia i dbająca o jego zainteresowania oraz zwracajaca...
~Karolina
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 10 stycznia 2024

Były uczeń - ocena Szkoła słaba. Uczniowie, w miarę przechodzenia do kolejnych klas, stopniowo...
~Były uczeń
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Matka wątek zamknięty Syn chodzi do szkoly juz drugi rok. Nie jest to szkola selektywna, nie...
~Karolina
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 stycznia 2018

Zdecydowanie nie polecam wątek zamknięty Nie jestem zadowolona z tej placówki. Zdecydowanie nie spełnia moich wymagań...
~Zawiedziona Mama
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 stycznia 2017

Odradzam wątek zamknięty W szkole panuje niebywały chaos, nie ma zachowanej żadnej dyscypliny. Dzieci...
~Pola
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 września 2015

Opinia z perspektywy czasu wątek zamknięty Zastanawiamy się skąd takie pozytywne opinie poniżej,a to chyba dlatego,że...
~Zawiedzeni rodzice
7

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 lutego 2016

Gratulacje wątek zamknięty Szkoła super pod każdym względem. Moja córka zaczęła naukę we wrześniu 2015 i...
~zuzia778
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 września 2015

NAJLEPSZA wątek zamknięty Wszystkich tutaj laczy jeden cel: troska o dobro dziecka/ucznia. Dlatego tez...
~ja
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2015

Szwankuje angielski wątek zamknięty Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie poziom nauczania języka angielskiego. Tu...
~Jan
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 czerwca 2015

rodzic - opinia wątek zamknięty Jeśli szukacie bezpiecznego, przyjaznego dziecku środowiska to na pewno nie...
~rodzic
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 września 2014

Nic lepszego wątek zamknięty Mam troje dzieci w GSS. Uważam, że nie mogło im się nic lepszego przydarzyć....
~bardzo zadowolony rodzic
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 grudnia 2014

Cudowna wątek zamknięty Szkola jest wspanialym i ulubionym miejscem moich 2 corek. Kochaja swoje...
~Mama
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 października 2015

Gratulacje wątek zamknięty Szkoła super pod każdym względem. Moje dziecko chodzi tam od września 2015 i...
~zuzia778
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

Gdyńska Szkoła Społeczna Polecam wątek zamknięty Tą szkołę mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Syn który miał problemy...
~Zadowolony Rodzic
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

OPINIA O SZKOLE wątek zamknięty W szkole od 5 lat jest moja córka. Jej rozwój jest dla mnie zdecydowanie...
~rodzic
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 grudnia 2014

Gdyńska Szkoła Społeczna wątek zamknięty Szkola godna polecenia! Nauczyciele z powolania, podchodza do kazdego ucznia...
~mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

OPINIA O SZKOLE wątek zamknięty W szkole od 5 lat jest moja córka. Jej rozwój jest dla mnie zdecydowanie...
~zadowolona mama uczennicy
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

Gdyńsk Szkoła Społeczna wątek zamknięty Niestety szkoła ma tylko pojedyńczych nauczycieli z powołania. A szkoda.Ilość...
~niezadowolony
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 czerwca 2013

Dziękuję wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z tej szkoły.Chodziłem do tej szkoły prze 3 lata...
~Krzysztof R.
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 15 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

21

wątków

do góry