Widok

rodzic - opinia

Jeśli szukacie bezpiecznego, przyjaznego dziecku środowiska to na pewno nie tutaj. Mój syn uczyła się tam 2 lata i uważam, że szkoła nie oferuje zbyt wiele poza małą grupą dzieci w klasie. Angielski na żałosnym poziomie, dziecko musiało czekać 2h na logopedę(prośby rozmowy z dyrekcją nie dają nic), obiady zimne, zimą w klasie temperatura przekraczała 27stopni ale na nic były prośby o instalacje termostatów w grzejnikach- ponoć dzieci kradną termostaty... Mogłabym tak wymieniać długo ale za pewne oczekiwałam więcej po szkole, która reklamuje się integracyjnymi klasami i patronatem stowarzyszenia pedagogów. Oczekiwałam przede wszystkim empatii i troski o dzieci, a tu tego na pewno nie ma(na pewno pani dyrektor). Dzieci mają tu bardzo dużo zajęć co niestety nie przekłada się na poziom. Większość dzieci i tak uczęszcza na dodatkowy angielski... Prosiliśmy o dodatkowe zajęcia dla syna, który miał problemy z ortografią ale szkoła nie widziała problemu Dopiero opinia z poradni rozwiała nasze wątpliwości i zmusiła szkołę do działania. Nie wiem jak w grupie kilkunastu dzieci w klasie można nie zauważyć problemu... Teraz syn jest w państwowej szkole i wiele rzeczy okazało się możliwych..
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
zajęcia dodatkowe: 3
 
wyposażenie: 2
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam się z tobą w 100% ja chodziłem do tej szkoły 7 lat na przez całą podstawówkę było super owszem zdarzały się przypadki że mi dokuczali rówieśnicy ale to chyba w każdej szkole tak jest wszystko się zmieniło jak poszedłem w tej szkole do klasy 1 Gimnazjum wtedy dokuczali mi rówieśnicy ale też zaczęli mi dokuczać Nauczyciele na nic się zdawały rozmowy z panią dyrektor która broniła nauczycieli aż w końcu moja mama zdecydowała o moim przeniesieniu do innego gimnazjum teraz z perspektywy czasu uważamy że to była dobra decyzja chociaż żałujemy że tak długo zostaliśmy w tej szkole ale skąd mieliśmy wiedzieć że po ukończeniu podstawówki w tej szkole i pójściu w tej szkole do klasy 1 Gimnazjum zachowanie nauczycieli zmieni się o 180%.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry