Widok

Nic lepszego

Mam troje dzieci w GSS. Uważam, że nie mogło im się nic lepszego przydarzyć.
Atmosfera przyjazna, pełna ciepła i zrozumienia. Tu dziecko się uczy, przebywa wśród rówieśników, kształtuje postawę mądrego, dobrego, wartościowego człowieka. A to najważniejsze. Nie oceny i ranking jest ważny w dorosłym życiu, a bycie człowiekiem. I to właśnie daje szkoła! Daje też dobre wykształcenie, a metody tutaj stosowane dają wysokie wyniki na egzaminach. Szeroka gama zajęć dodatkowych rozwija różnorodne zainteresowania uczniów: origami, kółko wokalne, zajęcia taneczne, szachy, judo, zajęcia kulinarne, plastyczne, angielski 3D, gry RPG, historyczne gry planszowe. Szkoła-nauczyciele i pracownicy traktują ucznia jak osobę-partnera do rozmowy. Zawsze starają się nachylić nad problemem młodego człowieka.
Wiadomo, że nie zawsze i nie wszystkim uda się dogodzić. Ale jedno jest pewne, że tutaj można liczyć na zrozumienie i pomoc.
Znam różne szkoły, ale myślę, że ta jest wyjątkowa, bo skupia nauczycieli pasjonatów, rodziców współtworzących szkołę i przede wszystkim dzieci, które są tutaj najważniejsze, dzieci, które wychodzą do domu z płaczem, dzieci tęskniące za szkołą.
Najlepiej zajrzeć na www szkoły :)
Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
I KOLEJNY PRACOWNIK SZKOŁY! !!!
Nie chcieliśmy komentować, ale po ostatnich wydarzeniach doszliśmy do wniosku, że tak dalej nie może być. Szkoła prywatna powinna sobie wyznaczać bardzo wysokie wymagania. Niestety! Po dokładnej analizie okazało się, że w szkole uczą się głównie dzieci nauczycieli i ich rodzin. Nauczyciele w dużej mierze są ze sobą spokrewnieni. Składanie uwag do dyrekcji mija się z celem, gdyż ręka rękę myje. Nauczyciele od języka angielskiego ciągle się zmieniają. Psalmy wypisane na tym forum ewidentnie są autorstwa samych pracowników szkoły. Przeraża mnie brak komentarza do wypowiedzi byłego ucznia. Młody człowiek wypowiadając się na forum starał się być bardzo delikatny,co świadczy o dużej odpowiedzialności za własne wypowiedzi. My jako rodzice bardzo żałujemy, że nasze dziecko oddaliśmy do tej szkoły.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie i nie ma szkoły idealnej i ciężko jest wszystkim stroną dogodzić ale.... za tę szkołę się płaci. Niestety ona nie oferuje nic więcej, a nawet w pewnych ramach mniej. Gdyż atmosfera rodzinna - dla swoich, poziom nauczania - w dokumentach dobry, oceny wypłakane. Bezpieczeństwo - prowizoryczne , na tym poziomie to szkoły Państwowe są lepiej przygotowane. Agresja u dzieci w szkole tolerowana i tuszowana - dyrekcja nie potrafi podjąć zdecydowanych szybkich działań a dzieci są uczone że nie trzeba ponosi konsekwencji za swoje działania.
A co by ktoś z nas nie myślał i jakimi odczuciami się nie sugerował - to to że nauczyciele sami wydali sobie ocenę 6 pozostawię każdemu do własnej refleksji.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lubu dubuuuuu lubu dubuuuuuu.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry