Widok

Zdecydowanie nie polecam

Nie jestem zadowolona z tej placówki. Zdecydowanie nie spełnia moich wymagań i nie pokrywa się z tym co było oferowane. W pełni zgadzam się z nagatywnymi opiniami zamieszczonymi poniżej. Efekty nauki języka całkowicie mnie nie zadowalają. Nikomu tego miejsca nie polecam.
Moja ocena
poziom nauczania: 3
 
zajęcia dodatkowe: 2
 
wyposażenie: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nauka zaczyna się w domu. Mam w tej szkole swoje dziecko i nie ma żadnych problemów, przyglądam się za to zachowaniu niektórych rodziców, których nie wiem kto wychowywał. Wieczne pretensje. To źle, to nie tak a ich dziecko jest najważniejsze. Nie dopuszczają do siebie informacji o nagannym zachowaniu ich dzieci i wszystko zwalają albo na inne dzieci albo na nauczycieli. Przychodzi "sfochowana" mamuśka i twierdzi ze jej synek ie mógł pobić innego dziecka lub ze to nieprawda że ich dziecko podczas lekcji grało sobie w grę na telefonie komórkowym, przeszkadzając innym. Jacy rodzice, takie dzieci a później negatywne opinie na forum, jaka to ta szkoła zła. Trzeba czasem nagrywać spotkania z rodzicami, bo to co wygadują niektórzy, lub jak się awanturują, jest nie do uwierzenia. Mojej koleżanki córka też uczęszcza do tej szkoły i opowiada co wyprawiają niektóre dzieci i zdaje się że Pani jest matką jednego z tych bachorów, co to myślą że są pępkiem świata bo tak im mamusia wmówiła. Jednego czego bardzo brakuje w tej szkole, to selekcji dzieci a właściwie ich rodziców, oraz czytelnego regulaminu, mówiącego o kulturze, wychowaniu, relegowaniu tych którzy przeszkadzają innym w nauce. Chciałabym zeby takich dzieciaków nie było w tej szkole. Jestem również za monitoringiem, żeby pokazać niektórym rodzicom, co robią ich dzieci i jak przeszkadzają innym w nauce. Wychowywać droga Pani, to trzeba tych rodziców, których dzieci najwięcej rozrabiają. Raz jeszcze powtarzam, jaki rodzic, takie dziecko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ciekawe, wypowiedź pachnie osobą związaną z "gronem" GSS. Jak widać tu krytyki się nie przyjmuje, autorka krytycznego wpisu ma rację, moi dobrzy znajomi znajomi opowiadali mi i dziwnie podobne obserwacje mieli do autorki wątku. Rodzice są "sfochowani" i w ogóle dziecko nie ma sprawiać kłopotu tylko stać na baczność a rodzice bulić wysokie czesne i nie podskakiwać. A jak się nie podoba - fora ze dwora. No, no, no , brawo, Ja swoje dzieci trzymam z daleka od tej placówki, choć miałem taki pomysł żeby wysłać do GSS ale opinie znajomych mnie powstrzymały.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Nauka zaczyna sie w domu" ... Tutaj ma Pani naprawde racje... tego nie rozumie duzy odsetek ludzi majacych dzieci. Przychodzi jednak czas, kiedy wlasnie "ci" rodzice powierzaja swoje pociechy obcym ludziom w wierze, ze te osoby wespra ich w wychowaniu i w fachowej edukacji ich dziecka... i wtedy zaczynaja sie wymagania... wymagania wobec innych...
Rozumiem Pani zal... Arogancja doroslych panoszy sie coraz bardziej. Bezkarnie przenosi sie na dzieci.
"Jaki rodzic, takie dziecko" ... Nie zawsze sprawdza sie ta tegula. W paskudnej rodzinie przychodzi na swiat dobry czlowiek, w dobrej rodzine rodzi sie psychopata...mamy tez madre przyslowie: " niedaleko pada jablko od jabloni ". Dziecko rodzi sie teoretycznie z czysta karta, ale.... ta karta moze miec genetycznie ociazona " hipoteke " ..... mysle jednak, ze wychowanie ma mimo wszystko stosunkowo duzy wplyw na osobowosc dziecka...... i mozna tak dalej rozwazac----- az do upadlego....
Szanowna Pani, nie dziwie sie, ze jest Pani zadowolona z tego, co zaoferowala Pani Gdynska Skola Spolecza. Mam pozytywne doswiadczenia z ta szkola, a wlasciwie z kadra, ktorej praktycznie juz nie ma... jak jest dzisiaj... nie wiem...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry