Widok

Szwankuje angielski

Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie poziom nauczania języka angielskiego.
Tu się zgadzam z opinią innego oceniającego. Większość dzieci chodzi na dodatkowe lekcje/kursy. Tak więc niewiele wynika z faktu, że szkoła oferuje codzienną naukę języka.Poziom naprawdę marny. Niestety.
Moja ocena
poziom nauczania: 4
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
wyposażenie: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 4
 
4.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zastanawia mnie skąd taka opinia, moje małe dziecko nie pierwszy raz zetknęło się z angielskim ale po raz pierwszy dzięki zajęciom w zerówce słyszę, że śpiewa piosenki, powtarza rymowanki, jest zaciekawiony językiem i chętnie dopytuje, nie jestem specem od nauczania j. angielskiego, ale dla mnie to bardzo dużo-zainteresować dziecko i sprawić aby chętnie posługiwało się językiem. Zajęcia dodatkowe to zwykle wymysł rodziców i ich ambicje niż autentyczna potrzeba. Nikt na siłę dziecka nie nauczy....umówmy się.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Faktem jest ze nauka angielskiego w tej szkole jest kiepska.
Panie nauczycielki winą obarczają tylko dzieci,ze nie chcą się uczyć,ale do siebie nie maja żadnych zarzutów.
Na lekcjach gwar,,nauczyciel nie potrafi w sposób dostępny wytłumaczyć tematu.
Kolejne tłumaczenie jest od niechcenia.Kartkówki co tydzień.
Nie można porównywać nauki angielskiego w klasach 0-3,gdzie odbywa się to w ramach zabawy i nauki. Dopiero pózniej widać efekty nauczania.
Poprawa kartkówek odbywa się na korytarzu szkolnym pod czas długiej przerwy.
Brak szatni na w-f.Dzieci przebierają się w toalecie lub klasie.
Nauczycieli w tej szkole z pasją jest tylko garstka,reszta bez komentarza.
W innej szkole im juz dawno by podziękowali ,a tu ich trzymają ,bo tutaj oni pracują od założenia szkoły
Odzywki do dzieci ,ze strony niektórych nauczycieli to tylko nagrać i do prokuratury wniosek złożyć.
Kolejna rzecz,parkowanie przy szkole 2 razy dziennie ,to kolejny koszmar.
Mowie Wam, szkoda zdrowia,dzieci i auta.
Co do poziomu nauczania,to nie jest zasługa nauczycieli ,tylko ambicje Rodziców żeby ich Dziecko nie było gorsze od innych.
Jedyny plus ,ze klasy nie liczne w tej szkole i tylko tyle.
Można tak dużo wymieniać,a czy jest sens.Pani Dyrektor uważa, ze i tak jest lepiej niż w innych szkołach,tylko zapomina o tym ,ze to szkoła płatna 700 PLN mięs.
Są i plusy ,których jest mniej.
Rodzice dzieci, co dopiero zaczynaja naukę w tej szkołę mogą być zachwyceni tak jak my ,ale pózniej widzi się coraz więcej rzeczy negatywnych.
Rodzic zrobi wszystko , żeby jego Dziecku było dobrze,ale wiele aspektów mam umyka. Po jakimś czasie dopiero zaczynamy to zauważać,ale są i takie Rodzice co tego wcale nie widzą.
Pozdrawiam wszystkich Rodziców tych zachwyconych szkołą i tych mniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry