Widok

Gdyńska Szkoła Społeczna Polecam

Tą szkołę mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Syn który miał problemy w szkole państwowej, po przeniesieniu do tej szkoły bardzo szybko się aklimatyzował a jego problemy zniknęły. Syn ma dysleksję ale dzięki zaangażowaniu nauczycieli nie miał problemów z nauką. Dziś chodzi do jednego z lepszych gimnazjów w Gdyni. Córka poszła do szkoły w wieku 6 lat po przeniesieniu do tej szkoły okazało się że ma duże luki w nauce, indywidualne podejście do niej pozwoliło w bardzo szybkim czasie uzupełnić wiedzę. Uważam, ze w tej szkole każde uczeń traktowane jest indywidualnie i kiedy ma problemy może zawsze liczyć na pomoc zarówno ze strony nauczycieli jak i p. Dyrektor.

wypowiedź zmoderowana ( 2014-11-24 10:14:09)

Moja ocena
poziom nauczania: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No cóż, polecać można a nawet trzeba, szczególnie jak samemu pracuje sie w sekretariacie tej szkoły, pani Basiu. Widze ze nawet sposób na pochwałę pani Dyrektor sie znalazł.

A szkoła jest w tej chwili przepełniona, niektorzy nauczyciele nie do ruszenia i moga wszystko.
Obiady co raz gorsze i coraz więcej osób narzeka. Hiszpański beznadzieja 90% uczniów, którzy wybrali ten język w tej szkole bardzo tego żałuje.
Nauczyciele ( i pani Liliana i pan Marcin) skutecznie zniechęcaja dzieci do nauki tego jezyka.
Najmłodsze dzieci po lekcjach bawiące sie na zewnątrz mogą w zasadzie swobodnie wyjść nie zauważone-bramka i brama otwate dla wszystkich. Strach pomyśleć o pedofilach.
Bez dodatkowych lekcji angielskiego dziecko w tej szkole mimo tylu godzin języka angielskiego sie nie nauczy. Uczniowie, którzy startuja w konkursach - nie nauczyli sie angielskiego w szkole, więc szkoła nie powinna sobie przypisywac zasług i sie tym chwalic.
Zalety: dużo dodatkowych zajęc
Pewnie nie ma szkól idealnych, ale płacąc za szkołę oczekuje się więcej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry