Widok

Gdzie dostane kosmetyki MAC???

jw:):)
image



image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
w internecie,
a w sklepie - to najbliżej w Wa-wie w Złotych Tarasach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Wwie jeszcze w Arkadii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i w Galerii Centrum
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a w trójmieście?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W 3 mieście nie słyszałam aby można było kupic kosmetyki MAC. Na pewno można je kupić w Wawie w Złotych tarasach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze, że możemy się podzielić takimi spostrzeżeniami. A skoro o tym mowa, to powiedzcie, co myślicie na temat czegoś takiego jak kosmetyki do stylizacji? Jakie kupujecie? Ja tu http://dlalejdis.pl/artykuly/produkty-do-stylizacji-brwi-ktore-warto-znac co prawda porady znalazłam, ale chętnie dowiem się od was jeszcze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkich zainteresowanych kupnem kosmetyków firmy MAC zapraszam do składania zamówień do mnie;-) adres anucha32@tlen.pl Ceny mam producenta!Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak jak dziewczyny napisały.
MAC ma tylko swoje sklepy w Warszawie. Poki co.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I podobno w Krakowie w Galerii Krakowskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja widzialam Maca w Sephorze w Gdyni ostatnio...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
MAC w Sephorze??????? W której!!!!!!!
"L'Arte" wizaż i stylizacja
www.larte.pl.tl

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jest nie możliwe!kosmetyki Mac są niedostępne w Gdyńskiej Sephorze.Może kiedyś się doczekamy tej firmy w którymś centrum handlowym w trójmieście,przynajmniej mam taką nadzieję.Gdynianka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak do tej pory są dostępne w Warszawie,Krakowie,Wrocławiu i Poznaniu.Pozdrawiam wszystkie miłośniczki kosmetyków MAC.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
a gdzie dokładnie w Poznaniu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj,
Zamawiam 2 razy w miesiącu oryginalne kosmetyki MAC ze strony MACa (http://www.maccosmetics.com/). Po cenach tamtego sklepu doliczając 7$ za każdy produkt. Jesteś może zainteresowana(y)?
Adres justynapietraszko@gmail.com

Pozdrawiam,
Justyna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie w Poznaniu mozna kupic kosmetyki firmy Mac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MAC nie moze być w sephorze, to tak jakby w Zarze były rzeczy h&m
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich

Zapraszam serdecznie do mnie na allegro http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=7186089

Mam do zaoferowanie cienie firmy Mac w atrakcyjnych cenach!!!!



Zapraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Anulagor Twoje konto na allegro jest zawieszone;(
image.
[url=http://www.suwaczek.pl/][img]
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na allegro :D
Zostań Klientem VIP Oriflame www.oriflame.xn.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupuje w w-wie w zlotych tarasach :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich

Zapraszam serdecznie do mnie ;adres
anucha32@tlen.pl napisz a sama zobaczysz ze mam najtaniej;-)
Kosmetyki M A C
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam ;) szukam rewelacyjnego błyszczyka o kolorze: Poetic License. Dostałam kiedyś w prezencie cały zestaw błyszczyków M.A.C'a. Są rewelacyjne, jeszcze nigdy nie miałam żadnego błyszczyka który tak jak ten z MACa tak długo utrzymuje się na ustach. Szukałam na allegro ale niestety nie mają...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w Krakowie można gdzieś kupić te kosmetylki?

Ja szukam
-MAC Fanfare lipstick
-MAC Prrr lipglass
-MAC Nubile Paint Pot
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uwazajcie na podroby, mieszkam w UK i sporo polakow na forach oferuje MAC za pol ceny, i od razu widac ze chlam toksyczny jakis w dziwnych tandentnych kolorach, zawsze jak znajdziecie okazje sprawdzcie na stronie MAC czy wogoole byla taka seria, czy logo serii sie zgadza, czy kolory w paletach sie zgadzaja...

MAC nigdy nie bedzie tani niestety... dodam tylko ze kosmetyki INGLOT a zwlaszcza cienie do powiek sa jakosciowo porownywalne jak nie lepsze niz MAC, a cena o wiele milsza, nie wiem jak z reszta produktow.
Jak nie chcecie wydac kasy na guano mieszane w garazu, zamawiajcie tylko ze strony MAC, te kosmetyki sa bardzo czesto podrabiane.

pozdrawiam
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
oryginalne niestety tylko anglia w trafford centre
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z thesignerką, miałam okazję nabyć podkład w "okazji na allegro" - 70% detalicznej ceny, przesyłka gratis. Pudełko identyczne jak oryginalny MAC, tylko po wyciśnięciu porcji fluidu na dłoń zorientowałam się, że coś jest nie tak. Kleił się, miał dziwną barwę (zupełnie inną niż poprzedni w tym samym kolorze) i tak jakby się rozwarstwiał. Całe opakowanie wyrzucone do kosza. W Inglocie w Bałtyckiej pani doradziła mi całkiem sensowny podkład, w ładnym kolorze i w cenie jednego maca mam podkład i bazę z inglota.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
kosmetyki MAC dostaniesz w Warszawie w Złotych Tarasach, Arkadii i Galerii Mokotów.

Prócz Warszawy jest jeszcze Wrocław i Kraków. W Trójmieście niestety nie są dostępne niestety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście uważam, ze jest bardzo wiele dobrych polskich marek, które dorównują jakosci kosmetykom firmy Mac albo je przewyższają. To już nie te czasy kiedy kosmetyki górnopółkowe były o wiele lepsze od tych tańszych.

Od siebie polecam poszukać kosmetyków do makijażu w Cocolita:
https://www.cocolita.pl/konturowanie

W sklepie mają spory wybór dobrych marek oraz dobre promocje na wiele kosmetyków. Od siebie polecam szczególnie kosmetyki mineralne Bare Minerals.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

do góry