Odpowiadasz na:

Re: Gdzie i jak znaleźć partnera?

Kobieta idealna:)

Masz 28 lat, jeden związek 8 lat, drugi 2 i trzeci pół roku - to jeden z nich musiał być zapoczątkowany gdy nie byłaś nawet pełnoletnia. Ja tam nawet nie wierzę w... rozwiń

Kobieta idealna:)

Masz 28 lat, jeden związek 8 lat, drugi 2 i trzeci pół roku - to jeden z nich musiał być zapoczątkowany gdy nie byłaś nawet pełnoletnia. Ja tam nawet nie wierzę w związki przed 20;)

Opierasz swoje słowa zatem nie na licznych związkach, ale na 2-3 przypadkach. Pewnie głównie na tym jednym najdłuższym?

A czym się kierowałaś wybierając tych facetów, co ci się w nich podobało na samym początku?

Co w Tobie jest nie tak? To że pisząc o tym co robiłaś oceniasz to jako poświęcenie. W związku nie ma miejsca na poświęcenie, bo poświęcenie nie prowadzi do zadowolenia (z wyjątkiem masochistów).

Ty poświęcałaś siebie, liczyłaś na to samo, a jak tego nie dostawałaś to czułaś się źle, pewnie chciałaś by on się zmieniał, dochodziło do kłótni i w końcu miałaś dość widząc że on się nie zmieni i kończyłaś - dobrze to widzę?

Miłość jest wtedy kiedy chcesz coś dawać, nie dlatego że ktoś to oczekuje, ale dlatego że płynie to z serca. I wcale nie oczekujesz za to zapłaty. Jeśli druga osoba ma takie samo podejście to możecie razem tworzyć związek. Jeśli wystarczy jej tylko branie, to lepiej pozwolić tej osobie być z kimś innym, komu będzie chciała ofiarować siebie. Pozostaje znajomość koleżeńska - która może być całkiem satysfakcjonująca. To w gruncie rzeczy dość proste:)

Chociaż wymaga odpowiedniej mentalności względem świata;)

zobacz wątek
13 lat temu
Antyspołeczny

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry