Widok

Gdzie jest zwykłe, dotychczasowe forum?

Zniknęło tamto a powstało tematyczne "koronawirus". Czy redakcja nie przesadziła nieco?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przecież jest. Myślenie i klikanie nie boli.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie interesuje mnie co cię boli a co nie ale jakbyś mógł myślicielu podpowiedzieć gdzie jest? Może tam gdzie do tej pory - miedzy ogłoszeniami a komunikacją? Chyba, że masz jakiś inny, lepszy internet internet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak nie poprowadzisz za rękę to się dzieci gubią... masakra
Podpowiadam: na głównej stronie, na górze niebieski pasek, po prawej stronie rozwijasz "więcej' i masz Forum.
A z poziomu tego forum koronawirusowego masz jak wół obok trojmiasto.pl napis FORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No właśnie... Wystarczy kliknąć w "Forum" i jesteś na głównej forum. ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chyba mnie jednak nie zrozumieliście, więc szkoda czasu (mojego i waszego). Wiem gdzie można kliknąć. Chodzi mi raczej o to, że zniknął odnośnik u góry strony 3city. Może redakcja już tylko skupi się na koronawirusie a w razie czego będziemy klikać do skutku, żeby przedrzeć się przez newsy o liczbie zakażonych, o apkach do śledzenia osób w kwarantannie, itp.
Dziękuje za uwagę, życzę wszystkim dużo zdrowia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Koronawirus

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

do góry