Widok

Gdzie kupić obrączki z platyny?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam,

Chciałbym zapytać czy orientuje się ktoś gdzie w 3miescie można kupić obrączki z platyny. Nie chce kruk, YES czy apart. Chodzi mi o jubilera i prywatne sklepy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz takie obrączki są bardzo ładne i modne. Właśnie wiele par takie wybiera. Można dostać je w niezłej cenie. Dodatkowo jak byś szukała ładnej biżuterii to zerknij sobie tutaj http://oplacalnie.pl/lilou Są to sprawdzone trwałe bransoletki i nie tylko. Bardzo ładnie będą się komponowały z taką obrączką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

hej! ja trochę na temat, ale nie do końca ;) bierzemy ślub w czerwcu 2018 roku i chcemy żeby przynajmniej moja obrączka była platynowa ;) tzn. mam platynowy pierścionek zaręczynowy i chcę, żeby obrączka była z tego samego materiału. sprawdziłam ceny w "sieciówkach" i wiem jedno - jest ok. 2 razy drożej niż u jubilera. także dobry wybór, żeby kupić u jubilera, a nie w galerii handlowej ;)

mój pierścionek zaręczynowy był robiony na zamówienie u warszawskiego jubilera - znalazłam go przez internet, robią właściwie wszystko, co sobie wymyślisz, więc podrzuciłam namiary na niego przyszłemu wtedy narzeczonemu. i zrobił mi naprawdę ekstra pierścionek, którego nie dostałabym w żadnym sklepie. jak chcesz, odezwij się na mejla, to podam Tobie namiary na tego jubilera. niestety nie wiem, który z gdańskich jubilerów robi takie cuda.

chociaż wiem, że "na platynie" pracuje koleś, który nazywa się "arpelc" i on robi na zamówienie i chyba jest z trójmiasta właśnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

do góry