Widok

Gdzie kupić płaszcz zimowy?

Szukam klasycznego, flauszowego/wełnianego zimowego płaszcza chętnie z kapturem. Niestety w sieciówkach nic nie ma, ewentualnie są cienkie bądź z łączonych (różnych) materiałów. A mi się marzy taki klasyczny, elegancki krój. Podpowiedzcie gdzie w Gdańsku mogę taki dostać.
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukaj w sklepach typu jak kiedys byl Prochnik, Telimena, itp

Mimo ze tego typu sklepy kojarza sie z moda dla zamozniejszych ciotek i babc, miewaja czesto dobrej jakosci klasyczne aczkolwiek nie dretwe kroje plaszczy czy kurtek.

W tym jednak przypadku cena nie bedzie mala, ja np za plaszczo kurtke (do bioder) z fajna stojka i przeszyciami, z welny tkanej tak ze przy -15 bylo mi cieplo (bez zadnych spiworowych warstw ocieplenia pod podszewka) zaplacilam 5 lat temu okolo 550 zl. I jej jakosc byla super.

Mozesz tez sprawdzic firmy jak Aryton czy Monnari.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz http://supercleaner.com.pl/plaszcz-z-welny-alpaki-na-zime/ duży wybór w bardzo dobrej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na szadółkach w FH jest sklep z płaszczami i kurtkami ( w okolicy miejsca z jedzeniem).
Nie pamiętam nazwy, ale mają duży wybór i myślę, że znajdzie tam każdy coś dla siebie (przynajmniej w kwestii kroju).
Co do ceny - no cóż .. dobrej jakości płaszcza nie kupisz za 300 czy 400 zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Zielone stoisko na jarmarku (4 odpowiedzi)

hej, kojarzycie może takie stoisko na jarmarku gdzie sprzedają kosmetyki w takich zielonych...

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

Fryzjer dla kręconych włosów (4 odpowiedzi)

Czy możecie polecić fryzjera,który zna się na kręconych włosach ? Nie mam szczęścia aby dobrze...

do góry